Trzech zawodników z Podlasia powołanych na Mistrzostwa Europy!

  • Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
You are currently viewing Trzech zawodników z Podlasia powołanych na Mistrzostwa Europy!

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów, które potrwają od 14 do 23 lipca. W ubiegły czwartek Polski Związek Tenisa Stołowego ogłosił oficjalną listę powołanych reprezentantów, wśród których znalazły się aż trzy osoby z Podlasia! Możliwość startu uzyskali Alan Kulczycki (UKS Dojlidy Białystok), Kacper Perkowski (TS Ósemka Białystok) oraz Karolina Hołda (UKS Dojlidy Białystok).

Mistrzostwa Europy w Tenisie Stołowym to wielka, wielodniowa impreza sportowa na najwyższym poziomie. Jej tegoroczna edycja odbędzie się w Polsce, na jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowych w kraju – Arenie Gliwice. Turniej potrwa od 14 do 23 lipca, a więc aż 9 dni. W tym czasie zawodnicy rywalizować będą w zawodach indywidualnych, drużynowych, deblowych oraz mieszanych. Reprezentacja Polski będzie jednym z najsilniejszych zespołów w Europie i z pewnością celuje w strefę medalową w niemal każdej kategorii nadchodzących rozgrywek. 

Powołanie na turniej tak wysokiej rangi to ogromne wyróżnienie dla młodych zawodników. Serdecznie gratulujemy Kacprowi, Karolinie i Alanowi miejsca w reprezentacji i życzymy im udanego startu!