Antoni Kowalczyk i Anna Pacelt zwycięzcami I Grand Prix Województwa Juniorów!

• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
You are currently viewing Antoni Kowalczyk i Anna Pacelt zwycięzcami I Grand Prix Województwa Juniorów!

Najlepszym juniorem podczas I Grand Prix Województwa okazał się nowy zawodnik Dojlid Białystok, 15-letni Antoni Kowalczyk. Srebrny medal zdobył Szymon Patejczuk, a brązowy medal Przemysław Kalinowski (obaj UKS Dojlidy Białystok). Tuż za podium uplasował się Patryk Chrzanowski z UKS TS Ósemki Białystok.

Zmagania juniorek wygrała Anna Pacelt (UKS Dojlidy Białystok), która w finale pokonała klubową koleżankę Maję Łakomą. Brązowy medal zdobyła Natalia Kiersnowska – w meczu o trzecie miejsce okazała się lepsza od Gabrieli Bożyk (obie UKS TS Ósemka Białystok).

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki, które znajdziecie również w zakładce Rozgrywki indywidualne —> rozgrywki wojewódzkie. Gratulujemy zwycięzcom!

WYNIKI I GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW I JUNIOREK (15.09.2024, BIAŁYSTOK)

Działanie dofinansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego na rok 2024. Dziękujemy za wsparcie!