Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych (Białystok, 14.03.2024)

  • Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
You are currently viewing Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych (Białystok, 14.03.2024)

W najbliższy czwartek na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku odbędą się finały Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w roku szkolnym 2023/2024. Parterem strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Turniej podzielony został na trzy kategorie wiekowe, oddzielne dla dziewcząt i chłopców:
– Igrzyska klas 1-3 (ID), dla roczników 2014 oraz młodszych
– Igrzyska dzieci (ID), dla roczników 2011-2013
– Igrzyska Młodzieży Szkolnej (IMS), dla roczników 2009-2010

Zgłoszenia do wszystkich kategorii wiekowych należy dokonać za pomocą Systemu Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl) do dnia 12.03.2024. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 zawodników/zawodniczki w danej kategorii.

Turniej rozegrany rozstanie systemem pucharowym do dwóch porażek. Poszczególne mecze rozgrywane będą do 2 wygranych setów. Rozstawienie zawodników przeprowadzone zostanie na podstawie list klasyfikacyjnych PZTS i POZTS. Format turnieju wyklucza możliwość spotkania się zawodników z tej samej szkoły w pierwszej rundzie turnieju. 

Wszystkie startujące szkoły otrzymują punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół zgodnie z Regulaminem PWSZS. Dla najlepszych szkół oraz najlepszych zawodników przewidziano nagrody w postaci pucharów i dyplomów!

Turniej dofinansowano ze środków Województwa Podlaskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału i do zobaczenia niebawem!