Wyniki szóstej kolejki 2 ligi mężczyzn

  • Reading time:Ten tekst przeczytasz w 5 min
You are currently viewing Wyniki szóstej kolejki 2 ligi mężczyzn

Za nami szósta kolejka rozgrywek 2 ligi mężczyzn, poniżej prezentujemy wyniki spotkań:

1. UKS Dojlidy Białystok – Ósemka Białystok I 0:14
Puhacewicz/Patejczuk – Chmiel/Jurczuk 0:3
Manchak/Linskyi – Zdzienicki/Perkowski 1:3
Maciej Puhacewicz – Michał Jurczuk 0:3
Bohdan Linskyi – Kamil Zdzienicki 0:3
Ivan Manchak – Kacper Perkowski 0:3
Szymon Patejczuk – Piotr Chmiel 0:3
Maciej Puhacewicz – Kamil Zdzienicki 0:3
Bohdan Linskyi – Michał Jurczuk 0:3
Szymon Patejczuk – Kacper Perkowski 0:3
Ivan Manchak – Piotr Chmiel 0:3
Maciej Puhacewicz – Kacper Perkowski 0:3
Ivan Manchak – Michał Jurczuk 0:3
Bohdan Linskyi – Piotr Chmiel 0:3
Szymon Patejczuk – Kamil Zdzienicki 0:3

2. SKTS Sokółka – Ósemka Białystok II 4:10
Klej/Żukowski – Chrzanowski/Piszczatowski 0:3
Marczykowski/Szczuka – Kuczko/Dąbrowski 0:3
Karol Żukowski – Kamil Szczuka 0:3
Daniel Dąbrowski – Szymon Tworkowski 2:3
Wojciech Kuczko – Łukasz Piszczatowski 0:3
Artur Klej – Patryk Chrzanowski 3:1
Karol Żukowski – Szymon Tworkowski 1:3
Daniel Dąbrowski – Kamil Szczuka 0:3
Artur Klej – Łukasz Piszczatowski 3:0
Wojciech Kuczko – Patryk Chrzanowski 0:3
Karol Żukowski – Łukasz Piszczatowski 3:2
Krzysztof Antropik – Kamil Szczuka 0:3
Daniel Dąbrowski – Patryk Chrzanowski 0:3
Artur Klej – Szymon Tworkowski 3:2

3. UKS Białobrzegi – MOKS Słoneczny Stok Białystok 6:8
Skrzekut/Roszkowski – Romanowski/Cylwik 0:3
Bronakowski/Bronakowski – Kulpa/Klejno 3:0
Roman Skrzekut – Bogusław Cylwik 0:3
Szymon Roszkowski – Marcin Romanowski 1:3
Michał Bronakowski – Maksymilian Kulpa 0:3
Maciej Bronakowski – Maciej Klejno 3:0
Roman Skrzekut – Marcin Romanowski 2:3
Szymon Roszkowski -Bogusław Cylwik 2:3
Maciej Bronakowski – Maksymilian Kulpa 1:3
Michał Bronakowski – Maciej Klejno 3:0
Roman Skrzekut – Maksymilian Kulpa 3:1
Michał Bronakowski – Bogusław Cylwik 3:0
Szymon Roszkowski – Maciej Klejno 3:0
Maciej Bronakowski – Marcin Romanowski 2:3

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Bilans

1.

Ósemka Białystok I

6

12

65:19

2.

MOKS Słoneczny Stok

6

10

66:32

3.

Ósemka Białystok II

6

8

52:32

4.

UKS Dojlidy Białystok

6

4

25:59

5.

UKS Białobrzegi

6

2

33:51

6.

SKTS Sokółka

6

0

19:65