Warning: include(//modules/mod_menu/tmpl/system.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//modules/mod_menu/tmpl/system.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 2

Warning: include(//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 4

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 4
Terminarz

Terminarz

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn dla województwa podlaskiego SEZON 2016/2017

I. Termin – 8-9 październik 2016r.

1. UKS Dojlidy III Białystok - UKS TS nr 8 I Białystok 3:7 Protokół

2. UKS TS nr 8 II Białystok - KTS Bielsk Podlaski 1:9 Protokół

3. MOKS Słoneczny Stok Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 6:4 Protokół

4. KU AZS PWSIP Łomża - UKS Białobrzegi 2:8 Protokół

5. LKS Pogranicze Kuźnica - SKTS Sokółka 2:8 Protokół

6. UKS Dojlidy II Białystok - wolny termin

II. Termin – 15-16 październik 2016r.

1. UKS Dojlidy III Białystok - UKS Dojlidy II Białystok 1:9 Protokół

2. UKS TS nr 8 I Białystok - UKS TS nr 8 II Białystok 10:0 Protokół

3. KTS Bielsk Podlaski - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:7 Protokół

4. MLUKS MOSiR Grajewo - KU AZS PWSIP Łomża 8:2 Protokół

5. UKS Białobrzegi - LKS Pogranicze Kuźnica 8:2 Protokół

6. SKTS Sokółka - wolny termin 

III. Termin – 22-23 październik 2016r.

1. UKS TS nr 8 II Białystok - UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół

2. MOKS Słoneczny Stok Białystok - UKS TS nr 8 I Białystok 4:6 Protokół

3. KU AZS PWSIP Łomża - KTS Bielsk Podlaski 3:7 Protokół

4. LKS Pogranicze Kuźnica - MLUKS MOSiR Grajewo 4:6 Protokół

5. SKTS Sokółka - UKS Białobrzegi 1:9 Protokół

6. UKS Dojlidy III Białystok - wolny termin

IV. Termin – 05-06 listopad 2016r.

1. UKS Dojlidy II Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:5 Protokół

2. UKS TS nr 8 I Białystok - KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół

3. KTS Bielsk Podlaski - LKS Pogranicze Kuźnica 4:6 Protokół

4. MLUKS MOSiR Grajewo - SKTS Sokółka 5:5 Protokół

5. UKS Dojlidy III Białystok - UKS TS nr 8 II Białystok 10:0 Protokół

6. UKS Białobrzegi - wolny termin

V. Termin – 19-20 listopad 2016r.

1. KU AZS PWSIP Łomża UKS Dojlidy II Białystok 2:8 Protokół

2. UKS TS nr 8 I Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 10:0 Protokół

3. SKTS Sokółka - KTS Bielsk Podlaski 4:6 Protokół

4. UKS Białobrzegi - MLUKS MOSiR Grajewo 7:3 Protokół

5. MOKS Słoneczny Stok Białystok - UKS Dojlidy III Białystok 7:3 Protokół

6. UKS TS nr 8 II Białystok - wolny termin

VI. Termin – 03-04 grudzień 2016r.

1. UKS Dojlidy II Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 10:0 Protokół

2. UKS TS nr 8 I Białystok - SKTS Sokółka 10:0 Protokół

3. KTS Bielsk Podlaski - UKS Białobrzegi  2:8 Protokół

4. UKS Dojlidy III Białystok - KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół

5. UKS TS nr 8 II Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:8 Protokół

6. MLUKS MOSiR Grajewo - wolny termin

VII. Termin – 17-18 grudzień 2016r.

1. SKTS Sokółka - UKS Dojlidy II Białystok 

2. UKS Białobrzegi - UKS TS nr 8 I Białystok 1:9 Protokół

3. MLUKS MOSiR Grajewo - KTS Bielsk Podlaski 4:6 Protokół

4. LKS Pogranicze Kuźnica - UKS Dojlidy III Białystok 4:6 Protokół

5. KU AZS PWSIP Łomża - UKS TS nr 8 II Białystok 5:5 Protokół

6. MOKS Słoneczny Stok Białystok - wolny termin

VIII. Termin – 13-14 styczeń 2017r.

1. UKS Dojlidy II Białystok - UKS Białobrzegi 7:3 Protokół

2. UKS TS nr 8 I Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 8:2 Protokół

3. UKS Dojlidy III Białystok - SKTS Sokółka 7:3 Protokół

4. UKS TS nr 8 II Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 3:7 Protokół

5. MOKS Słoneczny Stok Białystok - KU AZS PWSIP Łomża 6:4 Protokół

6. KTS Bielsk Podlaski - wolny termin

IX. Termin – 21-22 styczeń 2017r.

1. KTS Bielsk Podlaski - UKS TS nr 8 I Białystok 0:10 Protokół

2. MLUKS MOSiR Grajewo - UKS Dojlidy II Białystok 22.01 godz.11 00

3. UKS Białobrzegi - UKS Dojlidy III Białystok 6:4 Protokół

4. SKTS Sokółka - UKS TS nr 8 II Białystok 22.01 godz.14 00

5. LKS Pogranicze Kuźnica - MOKS Słoneczny Stok Białystok 22.01 godz.11 00

6. KU AZS PWSIP Łomża - wolny termin

X. Termin – 04-05 luty 2017r.

1. UKS Dojlidy II Białystok - KTS Bielsk Podlaski 04.02 godz.17 00

2. UKS Dojlidy III Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 04.02 godz.17 00

3. UKS TS nr 8 II Białystok - UKS Białobrzegi 1:9  Protokół

4. MOKS Słoneczny Stok Białystok - SKTS Sokółka 05.02 godz.11 00

5. KU AZS PWSIP Łomża - LKS Pogranicze Kuźnica 04.02 godz.16 30

6. UKS TS nr 8 I Białystok - wolny termin

XI. Termin – 11-12 luty 2017r.

1. UKS TS nr 8 I Białystok - UKS Dojlidy II Białystok 12.02 godz.11 00

2. KTS Bielsk Podlaski - UKS Dojlidy III Białystok 12.02 godz.11 00

3. MLUKS MOSiR Grajewo - UKS TS nr 8 II Białystok 12.02 godz.11 00

4. UKS Białobrzegi - MOKS Słoneczny Stok Białystok 11.02 godz.16 00

5. SKTS Sokółka - KU AZS PWSIP Łomża 12.02 godz.14 00

6. LKS Pogranicze Kuźnica - wolny termin