Puchar Polski - etap wojewódzki - zgłoszenia

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przypomina, że do dnia 20 stycznia 2018 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2017/2018. Każdy Klub może zgłosić maksymalnie jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia należy wysyłać pod mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowego do rozgrywek nie pobieramy. Pierwsza rundę zaplanowano na II połowę lutego.

 

Mecze na szczeblu wojewódzkim będą zaplanowane do rozegrania w tygodniu (poniedziałek – piątek). Gospodarz meczu wyznacza termin rozegrania meczu i informuje o nim klub przeciwny oraz POZTS (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Początek meczu powinien nastąpić między godzinami 17.00 a 19.00. Mecz można przełożyć na inny termin pasujący drużynom.

Gospodarzem meczu będzie drużyna niżej sklasyfikowana w rozgrywkach PZTS/POZTS. W przypadku drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej decyduje niższe miejsce w tabeli). W Drużynowym Pucharze Polski mecz składa się od 4 do 7 gier rozgrywanych kolejno na jednym stole (za zgodą kapitanów drużyn mecz może być także rozgrywany na 2 lub 3 stołach jednocześnie), a mecz kończy się z chwilą uzyskania przez jedną z drużyn 4 zwycięstw zgodnie z następującym rozkładem gier: 1. A-Y, 2. B-X 3. C-Z, 4. gra podwójna 5. A-X 6. C-Y, 7. B-Z.