Puchar Polski - szczebel wojewódzki - końcowe wyniki

Zakończył się Puchar Polski mężczyzn na szczeblu województwa podlaskiego. Najlepszą drużyną okazał się zespół UKS Dojlidy Białystok, który w finałowym meczu pokonał 4:1 MOKS Słoneczny Sok Białystok.

Dojlidy w finałowym meczu wystąpiły w składzie: Przemysław Walaszek, Piotr Michalski, Marcin Olszewski. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasze województwo w półfinale ogólnopolskim. Wcześniej rozegrano mecze półfinałowe w których UKS Dojlidy 4:1 pokonały MLUKS MOSIR Grajewo, a MOKS Słoneczny Stok wygrał 4:2 z SKTS Sokółka.

Półfinały:
MLUKS MOSIR GRAJEWO – UKS DOJLIDY Białystok 1:4 Protokół
SKTS SOKÓŁKA – MOKS SŁONECZNY STOK Białystok 2:4 Protokół

Finał:
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK - UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK 1:4 Protokół

DRABINKA PP

Puchar Polski - szczebel wojewódzki - ćwierćfinały

Rozegrano mecze ćwierćfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski. Zwycięsko wyszły z nich drużyny MLUKS MOSIR Grajewo i SKTS Sokółka.

MLUKS MOSIR GRAJEWO – LKS POGRANICZE KUŹNICA – 4:0  protokół, PROMIEŃ MOŃKI – SKTS SOKÓŁKA – 0:4 protokół.

W meczach półfinałowych zmierzą się (na pierwszym miejscu gospodarz)

  1. MLUKS MOSIR GRAJEWO – UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
  2. SKTS SOKÓŁKA – MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK

Mecze półfinałowe należy rozegrać do dnia 02.02.2020 r.

Drabinka turniejowa

Komunikat POZTS nr 6/2019/2020 z dn. 5.12.2019 r.

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku informuje że do rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2019/2020 zgłosiły się 3 drużyny kobiet i 6 drużyn mężczyzn.
Zespoły kobiet: AZS PWSIP Łomża, UKS ATS Białystok , UKS Dojlidy Białystok
Zespoły mężczyzn: LKS Pogranicze Kuźnica, Promień Mońki, MLUKS MOSIR Grajewo, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Dojlidy Białystok, SKTS Sokółka
Kobiety rozegrają jeden turniej do dnia 31.01.2020r. – odpowiedzialny za organizację Piotr Anchim
Tabela losowania PP mężczyzn w załączniku nr 1. Gospodarzami meczy ćwierćfinałowych są zespoły MLUKS MOSIR Grajewo i Promień Mońki. Harmonogram rozgrywek PP mężczyzn, Ćwierćfinały – do 15.01.2020, Półfinały – do 02.02.2020, Finał – do 16.02.2020. Gospodarz meczu jest zobowiązany do ustalenia w porozumieniu z drużyną przeciwną terminu meczu oraz podania wyniku meczu po jego zakończeniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zeskanowany protokół meczu należy przesłać na powyższy adres email.

Czytaj więcej...

Puchar Polski - Szczebel wojewódzki - zgłoszenia

Do dnia 27.11.2019 r. przyjmujemy zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu woj.podlaskiego. Klub może zgłosić jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Gra się jeden mecz, bez rewanżu. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Zespół składa się z 3-5 zawodników.

Układ gier: 1. A-Y  2. B-X 3. C-Z  4. debel  5. A-X  6. C-Y  7. B-Z

Szczegóły w regulaminie DPP 2019/2020 - Regulamin

Rozpoczynamy rozgrywki Pucharu Polski na etapie wojewódzkim

Do rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn 2019 na szczeblu woj. podlaskiego zgłosiło się 6 zespołów mężczyzn oraz 3 zespoły kobiet. Poniżej drabinka turniejowa turnieju mężczyzn.

I runda - termin (do 24.02.2019 r.)
1. Promień Mońki I - AZS PWSIP Łomża

2. Promień Mońki II - UKS Białobrzegi

II runda (do 10.03.2019 r.)

3. zwycięzca meczu nr 1 - UKS Dojlidy Białystok

4. zwycięzca meczu nr 2 - MOKS Słoneczny Stok

FINAŁ (do 24.03.2019 r.)

5. zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4

Gospodarz meczu proponuje drużynie przyjezdnej dokładny termin rozegrania meczu. Gra się jeden mecz, bez rewanżu. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Mecz kończy się z chwilą uzyskania przez jedną z drużyn 4 zwycięstw.

Protokół meczu Pucharu Polski - etap wojewódzki

W przypadku Pucharu Polski Kobiet zostanie rozegrany turniej pomiędzy zespołami AZS PWSiP Łomża, ATS Białystok oraz UKS Dojlidy Białystok. Osobą odpowiedzialną za organizację turnieju pucharowego jest Pan Wacław Tarnacki (do 24.03.2019 r.).