Puchar Polskie 2021 - szczebel wojewódzki - informacje

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku informuje że do rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2020/2021 zgłosiły się 1 drużyna kobiet i 5 drużyn mężczyzn.

Kobiety: UKS Dojlidy Białystok

Mężczyźni: Promień I Mońki, Promień II Mońki, LKS Pogranicze Kuźnica, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Dojlidy Białystok

Tabela losowania PP mężczyzn

Gospodarzami meczy są zespoły niżej sklasyfikowane w rozgrywkach drużynowych.

Ćwierćfinał 

Promień II Mońki - LKS Pogranicze Kuźnica - mecz w Mońkach

Półfinały 

1. zwycięzca ćwierćfinału – UKS Dojlidy Białystok 

2. Promień I Mońki – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Terminy rozegrania meczy

Ćwierćfinał – do 14.03.2021, Półfinały – do 21.03.2021, Finał – do 31.03.2021. 

Gospodarz meczu jest zobowiązany do ustalenia w porozumieniu z drużyną przeciwną terminu meczu oraz podania wyniku meczu wraz z zeskanowanym protokołem po jego zakończeniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

Puchar Polski - szczebel wojewódzki - końcowe wyniki

Zakończył się Puchar Polski mężczyzn na szczeblu województwa podlaskiego. Najlepszą drużyną okazał się zespół UKS Dojlidy Białystok, który w finałowym meczu pokonał 4:1 MOKS Słoneczny Sok Białystok.

Dojlidy w finałowym meczu wystąpiły w składzie: Przemysław Walaszek, Piotr Michalski, Marcin Olszewski. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasze województwo w półfinale ogólnopolskim. Wcześniej rozegrano mecze półfinałowe w których UKS Dojlidy 4:1 pokonały MLUKS MOSIR Grajewo, a MOKS Słoneczny Stok wygrał 4:2 z SKTS Sokółka.

Półfinały:
MLUKS MOSIR GRAJEWO – UKS DOJLIDY Białystok 1:4 Protokół
SKTS SOKÓŁKA – MOKS SŁONECZNY STOK Białystok 2:4 Protokół

Finał:
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK - UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK 1:4 Protokół

DRABINKA PP

Puchar Polski - szczebel wojewódzki - ćwierćfinały

Rozegrano mecze ćwierćfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski. Zwycięsko wyszły z nich drużyny MLUKS MOSIR Grajewo i SKTS Sokółka.

MLUKS MOSIR GRAJEWO – LKS POGRANICZE KUŹNICA – 4:0  protokół, PROMIEŃ MOŃKI – SKTS SOKÓŁKA – 0:4 protokół.

W meczach półfinałowych zmierzą się (na pierwszym miejscu gospodarz)

  1. MLUKS MOSIR GRAJEWO – UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
  2. SKTS SOKÓŁKA – MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK

Mecze półfinałowe należy rozegrać do dnia 02.02.2020 r.

Drabinka turniejowa

Komunikat POZTS nr 6/2019/2020 z dn. 5.12.2019 r.

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku informuje że do rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2019/2020 zgłosiły się 3 drużyny kobiet i 6 drużyn mężczyzn.
Zespoły kobiet: AZS PWSIP Łomża, UKS ATS Białystok , UKS Dojlidy Białystok
Zespoły mężczyzn: LKS Pogranicze Kuźnica, Promień Mońki, MLUKS MOSIR Grajewo, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Dojlidy Białystok, SKTS Sokółka
Kobiety rozegrają jeden turniej do dnia 31.01.2020r. – odpowiedzialny za organizację Piotr Anchim
Tabela losowania PP mężczyzn w załączniku nr 1. Gospodarzami meczy ćwierćfinałowych są zespoły MLUKS MOSIR Grajewo i Promień Mońki. Harmonogram rozgrywek PP mężczyzn, Ćwierćfinały – do 15.01.2020, Półfinały – do 02.02.2020, Finał – do 16.02.2020. Gospodarz meczu jest zobowiązany do ustalenia w porozumieniu z drużyną przeciwną terminu meczu oraz podania wyniku meczu po jego zakończeniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zeskanowany protokół meczu należy przesłać na powyższy adres email.

Czytaj więcej...

Puchar Polski - Szczebel wojewódzki - zgłoszenia

Do dnia 27.11.2019 r. przyjmujemy zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu woj.podlaskiego. Klub może zgłosić jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Gra się jeden mecz, bez rewanżu. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Zespół składa się z 3-5 zawodników.

Układ gier: 1. A-Y  2. B-X 3. C-Z  4. debel  5. A-X  6. C-Y  7. B-Z

Szczegóły w regulaminie DPP 2019/2020 - Regulamin