Puchar Polski - etap wojewódzki - zgłoszenia

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przypomina, że do dnia 20 stycznia 2018 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2017/2018. Każdy Klub może zgłosić maksymalnie jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia należy wysyłać pod mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowego do rozgrywek nie pobieramy. Pierwsza rundę zaplanowano na II połowę lutego.

Czytaj więcej...

ATS Białystok czwarty w Finale Pucharu Polski Kobiet

Wczoraj odbył się w Częstochowie Finał Pucharu Polski kobiet. W turnieju udział wzięły 4 drużyny, które awansowały z półfinałów. W turnieju wzięła udział także ekipa ATSu Białystok. Niestety, zawodniczki z naszego województwa nie sprawiły niespodzianki i zakończyły zawody na czwartym miejscu. Ich mecz półfinałowy z Bronowianką Kraków zakończył się wynikiem 4:1. Tym samym stosunkiem podopieczne Karola Dyszkiewicza uległy MRKSowi Gdańsk w meczu o trzecie miejsce. Zawody wygrała drużyna AZS Bebetto Częstochowa.

W rywalizacji panów trofeum wywalczył zespół Polonii Bytom. 

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim zdobyty przez UKS Dojlidy I Białystok

Przez ponad miesiąc trwała walka w naszym województwie o wyłonienie przedstawiciela do rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy pierwszej drużyny UKS Dojlidy Białystok, którzy w meczu finałowym pokonali zawodników TS UKS nr. 8 Białystok 4:1 (Zdzienicki K - Khanin 0:3, Fiedorczuk - Platonow 0:3, Zdzienicki P. - Walaszek 3:2, Zdzienicki P/Fiedorczuk - Platonow/Khanin 2:3, Zdzienicki K. - Platonow 0:3). Trzecie miejsca przypadło natomiast MOKS-owi Słoneczny Stok oraz UKS Dojlidy II Białystok

W całej rywalizacji wzięło udział 10 zespołów. Drużyny walczyły ze sobą w systemie drabinkowym do jednej porażki. Mecze natomiast kończyły się, gdy zespół zdobywał 4 duże punkty. 

Pełna drabinka turniejowa z wynikami

Finał Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski - 2 kwietnia 2017 r.

Pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić na spotkanie finałowe wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia 2017) o godz. 16.00 na ul. Żurawiej. 

W meczu finałowym spotka się pierwsza drużyna Dojlid Białystok oraz lider rozgrywek drugiej ligi UKS TS nr. 8 Białystok

Sovit Białystok z Pucharem Polski Kobiet na szczeblu wojewódzkim

Dzisiaj w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku został rozegrany turniej finałowy Pucharu Polski Kobiet na szczeblu wojewódzkim. W rywalizacji wzięły udział trzy drużyny, Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa Sovitu Białystok. Zawodniczki z Białegostoku pokonały w turnieju 4:3 Dojlidy Białystok oraz 4:2 AZS PWSIP Łomża. Drugie miejsce przypadło akademiczkom z Łomży, które pokonały 4:1 Dojlidy. 

Ostateczna klasyfikacja:

1. Sovit Białystok (Julia Szymczak, Gabriela Dyszkiewicz, Monika Leonowicz, Monika Tereszkiewicz)

2. AZS PWSIP Łomża (Joanna Sokołowska. Weronika Łuba, Karolina Łada, Monika Żbikowska)

3. Dojlidy Białystok (Sandra Kozioł, Marta Lis, Kamila Gryko, Aleksandra Jarkowska, Weronika Mielnicka)