Terminarz 19

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn dla województwa podlaskiego SEZON 2018/2019 – II RUNDA

I. Termin – 01-03.03.2019
GRUPA AWANSOWA
1. KTS Bielsk Podlaski UKS Dojlidy II Białystok 5:5 Protokół
2. UKS Białobrzegi MOKS Słoneczny Stok Białystok 1:9 Protokół
3. MLUKS MOSiR Grajewo KS Galaxy Białystok 2:8 Protokół

o MIEJSCA 7-11
4. KU AZS PWSIP Łomża UKS TS Ósemka Białystok 3:7 Protokół
5. LKS Pogranicze Kuźnica UKS ATS Białystok 6:4 Protokół
SKTS Sokółka wolny termin


II. Termin – 16- 17.03.2019
GRUPA AWANSOWA
1. UKS Dojlidy II Białystok UKS Białobrzegi 10:0 Protokół
2. KTS Bielsk Podlaski MLUKS MOSiR Grajewo
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok KS Galaxy Białystok 9:1 Protokół

o MIEJSCA 7-11
4. SKTS Sokółka KU AZS PWSIP Łomża 7:3 Protokół
5. UKS ATS Białystok UKS TS Ósemka Białystok 6:4 Protokół
LKS Pogranicze Kuźnica wolny termin


III. Termin – 23-24.03.2019
GRUPA AWANSOWA
1. UKS Dojlidy II Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 9:1 Protokół
2. UKS Białobrzegi KS Galaxy Białystok 5:5 Protokół
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok KTS Bielsk Podlaski 8:2 Protokół

o MIEJSCA 7-11
4. SKTS Sokółka LKS Pogranicze Kuźnica 8:2 Protokół
5. KU AZS PWSIP Łomża UKS ATS Białystok
UKS TS Ósemka Białystok wolny termin


IV. Termin – 13-14.04.2019
GRUPA AWANSOWA
1. KS Galaxy Białystok UKS Dojlidy II Białystok 13.04 godz.13 00
2. MOKS Słoneczny Stok Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 14.04 godz.12 00
3. UKS Białobrzegi KTS Bielsk Podlaski 12.04 godz.17 00

o MIEJSCA 7-11
4. UKS ATS Białystok SKTS Sokółka 13.04 godz.14 00
5. UKS TS Ósemka Białystok LKS Pogranicze Kuźnica 14.04 godz.11 00
KU AZS PWSIP Łomża wolny termin


V. Termin – 27-28.04.2019
GRUPA AWANSOWA
1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS Dojlidy II Białystok 28.04 godz.12 00
2. KS Galaxy Białystok KTS Bielsk Podlaski 27.04 godz.13 00
3. MLUKS MOSiR Grajewo UKS Białobrzegi 28.04 godz.14 00

o MIEJSCA 7-11
4. UKS TS Ósemka Białystok SKTS Sokółka 28.04 godz.11 00
5. LKS Pogranicze Kuźnica KU AZS PWSIP Łomża 27.04 godz.16 30
UKS ATS Białystok wolny termin