Terminarz 2018

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn dla województwa podlaskiego SEZON 2018/2019

I. Termin – 6 - 7 październik 2018r.

1. UKS ATS Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
2. LKS Pogranicze Kuźnica KS Galaxy Białystok 1:9 Protokół
3. UKS TS Ósemka Białystok UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół
4. KU AZS PWSIP Łomża UKS Białobrzegi 3:7 Protokół
5. SKTS Sokółka KTS Bielsk Podlaski 5:5 Protokół
6. MOKS Słoneczny Stok Białystok Wolny termin

II. Termin – 20 - 21 październik 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS ATS Białystok 8:2 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo LKS Pogranicze Kuźnica 10:0 Protokół
3. KS Galaxy Białystok UKS TS Ósemka Białystok 7:3 Protokół
4. UKS Dojlidy II Białystok KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół
5. UKS Białobrzegi SKTS Sokółka 3:7 Protokół
6. KTS Bielsk Podlaski Wolny termin

III. Termin – 27-28 październik 2018r.

1. LKS Pogranicze Kuźnica MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:7 Protokół
2. UKS TS Ósemka Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
3. KU AZS PWSIP Łomża KS Galaxy Białystok 3:7 Protokół
4. SKTS Sokółka UKS Dojlidy II Białystok 1:9 Protokół
5. KTS Bielsk Podlaski UKS Białobrzegi 3:7 Protokół
6. UKS ATS Białystok Wolny termin

IV. Termin – 3 - 4 listopad 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS TS Ósemka Białystok 8:2 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo KU AZS PWSIP Łomża 7:3 Protokół
3. KS Galaxy Białystok SKTS Sokółka 9:1 Protokół
4. UKS Dojlidy II Białystok KTS Bielsk Podlaski 10:0 Protokół
5. UKS ATS Białystok LKS Pogranicze Kuźnica 6:4 Protokół
6. UKS Białobrzegi Wolny termin

V. Termin – 17-18 listopad 2018r.

1. KU AZS PWSIP Łomża MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:10 Protokół
2. SKTS Sokółka MLUKS MOSiR Grajewo 1:9 Protokół
3. KTS Bielsk Podlaski KS Galaxy Białystok 3:7 Protokół
4. UKS Białobrzegi UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół
5. UKS TS Ósemka Białystok UKS ATS Białystok 7:3 Protokół
6. LKS Pogranicze Kuźnica Wolny termin

VI. Termin – 24 -25 listopad 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok SKTS Sokółka 7:3 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo KTS Bielsk Podlaski 9:1 Protokół
3. KS Galaxy Białystok UKS Białobrzegi 6:4 Protokół
4. UKS ATS Białystok KU AZS PWSIP Łomża 10:0 Protokół (WR POZTS potwierdził walkower na korzyść UKS ATS Białystok)
5. LKS Pogranicze Kuźnica UKS TS Ósemka Białystok 4:6 Protokół
6. UKS Dojlidy II Białystok Wolny termin

VII. Termin – 15-16 grudzień 2018r.

1. KTS Bielsk Podlaski MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:8 Protokół
2. UKS Białobrzegi MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
3. UKS Dojlidy II Białystok KS Galaxy Białystok 9:1 Protokół
4. SKTS Sokółka UKS ATS Białystok 10:0 Protokół
5. KU AZS PWSIP Łomża LKS Pogranicze Kuźnica 5:5 Protokół
6. UKS TS Ósemka Białystok Wolny termin

VIII. Termin – 12 -13 styczeń 2019r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS Białobrzegi 10:0 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo UKS Dojlidy II Białystok 1:9 Protokół
3. UKS ATS Białystok KTS Bielsk Podlaski 3:7 Protokół
4. LKS Pogranicze Kuźnica SKTS Sokółka 6:4 Protokół
5. UKS TS Ósemka Białystok KU AZS PWSIP Łomża 8:2 Protokół
6. KS Galaxy Białystok Wolny termin

IX. Termin – 19-20 styczeń 2019r.

1. KS Galaxy Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 6:4 Protokół
2. UKS Dojlidy II Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok 8:2 Protokół
3. UKS Białobrzegi UKS ATS Białystok 5:5 Protokół
4. KTS Bielsk Podlaski LKS Pogranicze Kuźnica 7:3 Protokół
5. SKTS Sokółka UKS TS Ósemka Białystok 6:4 Protokół
6. KU AZS PWSIP Łomża Wolny termin

X. Termin – 26 -27 styczeń 2019r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok KS Galaxy Białystok 5:5 Protokół
2. UKS ATS Białystok UKS Dojlidy II Białystok 4:6 Protokół
3. LKS Pogranicze Kuźnica UKS Białobrzegi 2:8 Protokół
4. UKS TS Ósemka Białystok KTS Bielsk Podlaski 4:6 Protokół
5. KU AZS PWSIP Łomża SKTS Sokółka 5:5 Protokół
6. MLUKS MOSiR Grajewo Wolny termin

XI. Termin – 2 - 3 luty 2019r.

1. MLUKS MOSiR Grajewo MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:8 Protokół
2. KS Galaxy Białystok UKS ATS Białystok 10:0 Protokół
3. UKS Dojlidy II Białystok LKS Pogranicze Kuźnica 10:0 Protokół
4. UKS Białobrzegi UKS TS Ósemka Białystok 9:1 Protokół
5. KTS Bielsk Podlaski KU AZS PWSIP Łomża 8:2 Protokół
6. SKTS Sokółka Wolny termin