Terminarz 2018

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn dla województwa podlaskiego SEZON 2018/2019

I. Termin – 6 - 7 październik 2018r.

1. UKS ATS Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
2. LKS Pogranicze Kuźnica KS Galaxy Białystok 1:9 Protokół
3. UKS TS Ósemka Białystok UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół
4. KU AZS PWSIP Łomża UKS Białobrzegi 3:7 Protokół
5. SKTS Sokółka KTS Bielsk Podlaski 5:5 Protokół
6. MOKS Słoneczny Stok Białystok Wolny termin

II. Termin – 20 - 21 październik 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS ATS Białystok 8:2 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo LKS Pogranicze Kuźnica 10:0 Protokół
3. KS Galaxy Białystok UKS TS Ósemka Białystok 7:3 Protokół
4. UKS Dojlidy II Białystok KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół
5. UKS Białobrzegi SKTS Sokółka 3:7 Protokół
6. KTS Bielsk Podlaski Wolny termin

III. Termin – 27-28 październik 2018r.

1. LKS Pogranicze Kuźnica MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:7 Protokół
2. UKS TS Ósemka Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
3. KU AZS PWSIP Łomża KS Galaxy Białystok 3:7 Protokół
4. SKTS Sokółka UKS Dojlidy II Białystok 1:9 Protokół
5. KTS Bielsk Podlaski UKS Białobrzegi 3:7 Protokół
6. UKS ATS Białystok Wolny termin

IV. Termin – 3 - 4 listopad 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS TS Ósemka Białystok 8:2 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo KU AZS PWSIP Łomża 7:3 Protokół
3. KS Galaxy Białystok SKTS Sokółka 9:1 Protokół
4. UKS Dojlidy II Białystok KTS Bielsk Podlaski 10:0 Protokół
5. UKS ATS Białystok LKS Pogranicze Kuźnica 6:4 Protokół
6. UKS Białobrzegi Wolny termin

V. Termin – 17-18 listopad 2018r.

1. KU AZS PWSIP Łomża MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:10 Protokół
2. SKTS Sokółka MLUKS MOSiR Grajewo 1:9 Protokół
3. KTS Bielsk Podlaski KS Galaxy Białystok 3:7 Protokół
4. UKS Białobrzegi UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół
5. UKS TS Ósemka Białystok UKS ATS Białystok 7:3 Protokół
6. LKS Pogranicze Kuźnica Wolny termin

VI. Termin – 24 -25 listopad 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok SKTS Sokółka 25.11 godz.11 00
2. MLUKS MOSiR Grajewo KTS Bielsk Podlaski 25.11 godz.14 00
3. KS Galaxy Białystok UKS Białobrzegi 24.11 godz.13 00 (zmiana)
4. UKS ATS Białystok KU AZS PWSIP Łomża 25.11 godz.14 00
5. LKS Pogranicze Kuźnica UKS TS Ósemka Białystok 24.11 godz.16 30
6. UKS Dojlidy II Białystok Wolny termin

VII. Termin – 15-16 grudzień 2018r.

1. KTS Bielsk Podlaski MOKS Słoneczny Stok Białystok 16.12 godz.11 00
2. UKS Białobrzegi MLUKS MOSiR Grajewo 15.12 godz.17 00
3. UKS Dojlidy II Białystok KS Galaxy Białystok 16.12 godz.16 00
4. SKTS Sokółka UKS ATS Białystok 16.12 godz.14 30
5. KU AZS PWSIP Łomża LKS Pogranicze Kuźnica 16.12 godz.13 00
6. UKS TS Ósemka Białystok Wolny termin

VIII. Termin – 12 -13 styczeń 2019r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok UKS Białobrzegi 13.01 godz.11 00
2. MLUKS MOSiR Grajewo UKS Dojlidy II Białystok 13.01 godz.14 00
3. UKS ATS Białystok KTS Bielsk Podlaski 13.01 godz.14 00
4. LKS Pogranicze Kuźnica SKTS Sokółka 12.01 godz.16 30
5. UKS TS Ósemka Białystok KU AZS PWSIP Łomża 13.01 godz.11 00
6. KS Galaxy Białystok Wolny termin

IX. Termin – 19-20 styczeń 2019r.

1. KS Galaxy Białystok MLUKS MOSiR Grajewo 19.01 godz.13 00 (zmiana)
2. UKS Dojlidy II Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok 20.01 godz.16 00
3. UKS Białobrzegi UKS ATS Białystok 18.01 godz.17 00
4. KTS Bielsk Podlaski LKS Pogranicze Kuźnica 20.01 godz.11 00
5. SKTS Sokółka UKS TS Ósemka Białystok 20.01 godz.14 30
6. KU AZS PWSIP Łomża Wolny termin

X. Termin – 26 -27 styczeń 2019r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok KS Galaxy Białystok 27.01 godz.11 00
2. UKS ATS Białystok UKS Dojlidy II Białystok 27.01 godz.14 00
3. LKS Pogranicze Kuźnica UKS Białobrzegi 26.01 godz.16 30
4. UKS TS Ósemka Białystok KTS Bielsk Podlaski 27.01 godz.11 00
5. KU AZS PWSIP Łomża SKTS Sokółka 27.01 godz.13 00
6. MLUKS MOSiR Grajewo Wolny termin

XI. Termin – 2 - 3 luty 2019r.

1. MLUKS MOSiR Grajewo MOKS Słoneczny Stok Białystok 03.02 godz.14 00
2. KS Galaxy Białystok UKS ATS Białystok 02.02 godz.13 00 (zmiana)
3. UKS Dojlidy II Białystok LKS Pogranicze Kuźnica 03.02 godz.16 00
4. UKS Białobrzegi UKS TS Ósemka Białystok 01.02 godz.17 00
5. KTS Bielsk Podlaski KU AZS PWSIP Łomża 03.02 godz.11 00
6. SKTS Sokółka Wolny termin