Podsumowanie pierwszej części rozgrywek II ligi

Zakończyła się I runda II ligi tenisa stołowego. Liderem jest zespół UKS ÓSEMKA I Białystok, który zanotował na swym koncie komplet zwycięstw. Na podium zameldowały się odpowiednio UKS Dojlidy II Białystok (2 miejsce) i MOKS Słoneczny Stok Białystok (3 miejsce).
Oficjalna tabela po I rundzie:
1. UKS Ósemka I Białystok
2. UKS Dojlidy II Białystok
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok
4. UKS Białobrzegi
5. UKS Dojlidy III Białystok
6. KTS Bielsk Podlaski
7. MLUKS MOSIR Grajewo
8. SKTS Sokółka
9. LKS Pogranicze Kuźnica
10. AZS PWSIP Łomża
11. UKS Ósemka II Białystok

W drugiej rundzie zespoły z miejsc 1-6 tworzą grupę awansową zaś z miejsc 7-11 grupę spadkową. Wyjaśniamy, że 6 miejsce zajął zespół KTS Bielsk Podlaski , ponieważ zgodnie z regulaminem w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje bezpośredni mecz ( w tym przypadku KTS Bielsk Podlaski pokonał 6:4 MLUKS MOSIR Grajewo).
Punkty zdobyte przez zespoły w I rundzie są zaliczane do tabeli.

W II rundzie obowiązuje ranking ligowy. DWAJ NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANI ZAWODNICY W DRUŻYNIE MUSZĄ OBOWIĄZKOWO WYSTĘPOWAĆ W GRACH POJEDYŃCZYCH NA PIERWSZYM STOLE NA POZYCJI A i B LUB X i Y . W GRZE PODWÓJNEJ NAJWYŻEJ ROZSTAWIONY ZAWODNIK (spośród zgłoszonych do gier podwójnych) musi grać na pierwszym stole. W przypadku gdy najwyżej sklasyfikowany zawodnik nie brał udziału w pierwszej serii gier pojedynczych, ma prawo występować w drugiej serii gier pojedynczych na dowolnej pozycji.

Przedstawiamy ranking klubowy oraz terminarz gier na II rundę. W przypadku pokrywania się imprez prosimy zainteresowane drużyny o ustalenie nowego terminu rozegrania meczu.

Ranking klubowy

Terminarz