II liga mężczyzn - informacje przed 2 rundą

Kilka informacji dotyczących II ligi mężczyzn w województwie podlaskim:

1. Drużyny grające o miejsca 1-5 tj. MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Dojlidy Białystok, MLUKS MOSIR Grajewo, KS Galaxy Białystok, SKTS Sokółka. O 5 miejscu Sokółki zadecydował wynik meczu z UKS Ósemką I Białystok - 5:5 (sety 24:18 na korzyść SKTS).

2. Drużyny grające o miejsca 6-10 tj. UKS TS Ósemka I Białystok, UKS TS II Ósemka Białystok, ATS Białystok, LKS Pogranicze Kuźnica, AZS PWSIP Łomża. 

3. Terminarz II rundy został zamieszczony na stronie POZTS oraz przesłany klubom.

4. W II rundzie obowiązuje RANKING LIGOWY, który znajduje się w ZAŁĄCZNIKU

5. Ostateczny termin zakończenia ligi 20.06.2021 r.

6. Proszę wszystkich zainteresowanych o wzajemną życzliwość i zrozumienie w ustalaniu terminów spotkań ligowych. Mam nadzieję że przy dobrej woli
nas wszystkich jesteśmy w stanie dokończyć sezon w tym trudnym okresie.

Rozpoczynamy sezon 2020/2021 w II lidze

Już dziś, swoje rozgrywki wznowi II liga tenisa stołowego mężczyzn w województwie podlaskim. W rozgrywkach ligowych wystąpi 10 drużyn: UKS TS Ósemka Białystok I, UKS TS Ósemka Białystok II, MLUKS MOSIR Grajewo, UKS Dojlidy II Białystok, SKTS Sokółka, MOKS Słoneczny Stok Białystok, LKS Pogranicze Kuźnica, UKS ATS Białystok, AZS PWSIP Łomża oraz KS Galaxy Białystok.

Terminarz I rundy II ligi mężczyzn

Składy drużyn

Regulamin II ligi

Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów przy stole. Wierzymy, że sezon uda się rozegrać w duchu rywalizacji fair-play oraz bez przerw związanych z sytuacją epidemiologiczną.

II liga - runda rewanżowa 2019/2020 - komunikat

W lutym 2020 rozpoczynamy rundę rewanżową II ligi tenisa stołowego mężczyzn. Po pierwszej rundzie na czele jest MOKS Słoneczny Stok Białystok, który tylko lepszym stosunkiem setów wyprzedza UKS Dojlidy II Białystok. Podium uzupełnia drużyna UKS Białobrzegi.

Przypominamy, że w II rundzie obowiązuje ranking ligowy. Zawodnicy w rankingu z miejsc 1 i 2 grają na pierwszym stole. W przypadku braku zawodnika z nr 1, na pierwszym stole grają zawodnicy w rankingu nr 2 i 3. W grze podwójnej zawodnik nr 1 w rankingu (z dowolnym zawodnikiem) musi grać na 1 stole.

W przypadku gdy najwyżej sklasyfikowany zawodnik nie brał udziału w pierwszej serii gier pojedynczych, ma prawo występować w drugiej serii gier pojedynczych na dowolnej pozycji.

Poniżej przedstawiamy ranking ligowy oraz terminarz gier na II rundę.

Terminarz II runda

Ranking ligowy na II rundę

Komunikat POZTS nr 5/2019/2020 z dnia 30.08.2019r.

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku informuje o procedurze zgłaszania drużyn klubowych do rozgrywek II ligi kobiet i mężczyzn w sezonie 2019/2020. Ostateczny termin zgłaszania drużyn do tych rozgrywek upływa 10 września 2019 r.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do tego dnia wszyscy zawodnicy muszą mieć wykupioną licencję PZTS. Klub zgłaszający się do rozgrywek ma obowiązek przesłania następujących dokumentów:
1. Potwierdzenie udział w rozgrywkach II ligi na sezon 2019/2020
2. Skład drużyny II ligi w sezonie 2019/2020
3. Potwierdzenie opłaty wpisowego

Wpisowe za udziału w rozgrywkach II ligi wynosi 250 zł. Wpłat z tytułu wpisowego należy dokonywać wyłącznie na konto (istnieje możliwość
wystawienia rachunku na przelew):
Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ul. Sobieskiego 24
15-014 Białystok
nr konta: 16 1240 1154 1111 0000 2149 9593 (Bank Pekao S.A.)

Podsumowanie I rundy II ligi meżczyzn. UKS Dojlidy II Białystok liderem na półmetku rozgrywek

Zakończyła się I runda II ligi tenisa stołowego mężczyzn. Przedstawiamy zweryfikowana oficjalną tabelę po I rundzie:
1. UKS Dojlidy II Białystok
2. MOKS Słoneczny Stok Białystok
3. KS Galaxy Białystok
4. MLUKS MOSIR Grajewo
5. UKS Białobrzegi
6. KTS Bielsk Podlaski
7. SKTS Sokółka
8. UKS Ósemka Białystok
9. UKS ATS Białystok
10. LKS Pogranicze Kuźnica
11. KU AZS PWSIP Metal-Fach Łomża
W drugiej rundzie zespoły z miejsc 1-6 tworzą grupę awansową zaś z miejsc 7-11 grupę spadkową. Punkty zdobyte przez zespoły w I rundzie są zaliczane do tabeli. W II rundzie obowiązuje ranking ligowy. Zawodnicy w rankingu z miejsc 1 i 2 grają na pierwszym stole. W przypadku braku zawodnika z nr 1 zawodnicy w rankingu 2 i 3 grają na pierwszym stole. Zawodnik w rankingu z nr 1 w grze podwójnej z dowolnym zawodnikiem musi grać na 1 stole. W przypadku gdy najwyżej sklasyfikowany zawodnik nie brał udziału w pierwszej serii gier pojedynczych, ma prawo występować w drugiej serii gier pojedynczych na dowolnej pozycji. Wszystkie mecze muszą być rozegrane w terminie. Drużyny, które chcą przełożyć mecz na termin wcześniejszy muszą uzyskać zgodę drużyny przeciwnej. Nie przewiduje się przekładania meczy na termin późniejszy. Poniżej przedstawiamy ranking ligowy oraz terminarz gier na II rundę.

Ranking ligowy

Terminarz II Runda