III liga

Komunikat POZTS dla drużyn II ligi kobiet i mężczyzn

Drużyny kobiet i mężczyzn przystępujące do rozgrywek drużynowych II ligi tenisa stołowego w sezonie 2016/2017 województwa podlaskiego mają obowiązek przesłać do 23.09.2016 r. na e-mail prowadzącego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ankietę potwierdzającą swój start oraz składy drużyn.  

Poniżej druki do pobrania:

- Ankieta - Składy drużyn

Uroczysta Gala III Ligi Tenisa Stołowego - podsumowanie

W ubiegłą niedzielę, 12 czerwca 2016 roku, Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sokółki poprzedziła uroczysta gala podsumowująca rozgrywki III ligi województwa podlaskiego w tenisie stołowym w sezonie 2015/2016 połączona z wręczeniem nagród najlepszym drużynom i najlepszym zawodnikom. Uroczystość zorganizował Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku wspólnie z Sokólskim Klubem Tenisa Stołowego "SOKÓŁKA". Najlepsze zespoły oraz najlepsi zawodnicy sezonu 2015/2016 w trzecioligowych rozgrywkach z rąk prezesa POZTS, pana Eugeniusza Skibniewskiego i przewodniczącego Wydziału Gier i Dyscypliny POZTS, pana Dariusza Kochanowskiego otrzymali puchary, medale, okolicznościowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej...

UKS Białobrzegi najlepsi w rozgrywkach III ligi !

Zakończyły się rozgrywki III ligi. W zmaganiach uczestniczyło sześć drużyn, a ostatecznym zwycięzcą została drużyna UKS Białobrzegi. Mistrzowie trzeciej ligi w dziesięciu rozegranych meczach wygrali dziewięć razy. W klasyfikacji końcowej za Białobrzegami uplasowały się zespoły SKTS Sokółka oraz Pogranicza Kuźnica Białostocka

W rankingu indywidualnym pierwsze miejsce zajął Krzysztof Lubecki (SKTS Sokółka), który wyprzedził Karola Żukowskiego (SKTS Sokółka) oraz Adriana i Roberta Kujawskich  (Pogranicze).

Szczegółowe informacje o rozgrywkach III ligi w zakładce "III liga".

Komunikat organizacyjny POZTS w sprawie klubu UKS Rajgród

Komunikat III Ligi

Informuję się, iż ze względów organizacyjnych z udziału w rozgrywkach III ligi zrezygnował zespół UKS „Rajgród”. Wobec powyższego wszystkie mecze, które zostały do rozegrania w sezonie 2015/2016 z udziałem zespołu UKS „Rajgród” będą weryfikowane jako walkower dla drużyny przeciwnej.

Wydział Gier i Dyscypliny POZTS

Terminarz rozgrywek III ligi na rundę wiosenną

Poniżej zamieszczamy terminarz III ligi na rundę wiosenną. 

III liga - terminarz (część 2)