UKS Dojlidy II Białystok wygrywają II ligę kobiet

Drużyna UKS Dojlidy II Białystok wygrała rozgrywki II ligi kobiet w województwie podlaskim. W meczu rozegranym na małej hali sportowej ZSR CKP w Białymstoku podopieczne Piotra Anchima pokonały 7:3 drużynę Ósemki Białystok.

Drużyna UKS Dojlidy II Białystok w związku z wygraniem rozgrywek na szczeblu wojewódzkim uzyskała prawo startu w meczu barażowym o awans do I ligi z mistrzem województwa lubelskiego.

Turniej o mistrzostwo II ligi kobiet - informacje

Turniej no mistrzostwo II ligi podlaskiej kobiet odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 r. o godz. 11.00 w małej sali ZSR w Białymstoku ul. Suchowolca 26. 

Udział biorą zespoły: UKS TS ÓSEMKA Białystok, KS Galaxy Białystok oraz UKS Dojlidy Białystok.

System gier - każdy z każdym. Sędzią głównym jest Dariusz Świetlicki.

Program zawodów:
11.00 - losowanie kolejności gier
11.10 - początek turnieju

Rozpoczynamy rywalizację w II lidze kobiet.

13 listopada 2020 r. rozpoczną się rozgrywki II ligi kobiet w województwie podlaskim. W tym sezonie rywalizować będą 3 zespoły - UKS Dojlidy II Białystok, KS Galaxy Białystok oraz UKS TS Ósemka Białystok. Zespoły rywalizować będą systemem mecz i rewanż. 

Poniżej terminarz rozgrywek oraz składy zgłoszonych zespołów:

Terminarz II ligi kobiet

Składy 

Turniej II ligi - Białystok, 15.12.2018 r. - informacja

W imieniu organizatorów pragniemy poinformować, że I runda II ligi kobiet zostanie rozegrana w formie turnieju, który odbędzie się w sobotę 15.12.2018 o godz. 12.00 w ZSR CKP w Białymstoku na ul. St. Suchowolca 26 na białostockich Dojlidach. Uprawnione do gry zespoły to: UKS Dojlidy II Białystok, ATS II Białystok, AZS PWSIP II Łomża, UKS TS Ósemka Białystok.

Osobą odpowiedzialną za organizację turnieju jest Adrian Kozaczuk - tel. 533448096.

 

Galaxy Białystok zwycięża w turnieju II ligi kobiet!

W minioną niedzielę w sali sportowej na ul. Sokólskiej 1 w Białymstoku odbył się turniej o mistrzostwo II ligi kobiet. W zawodach udział wzięły trzy zespoły. Zwycięstwo odniosła drużyna KS Galaxy Białystok, czym zapewniła sobie prawo startu w barażach o awans do I ligi kobiet. Drugie miejsce zajęły zawodniczki ATSu II Białystok. Trzecie miejsce przypadło natomiast tenisistkom z AZS-u Łomża. Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych spotkań:

ATS II Białystok - Galaxy Białystok 0:10, Galaxy Białystok - AZS Metal-Technik PWSIP Łomża 10:0, ATS II Białystok - AZS Metal-Technik PWSIP Łomża 6:4.