Startuje II liga tenisa stołowego

W weekend 4-6.10.2019r. startuje podlaska II liga tenisa stołowego.
 
1. Prowadzącym rozgrywki z ramienia POZTS będzie Marcin Klejno.
2. Gospodarz meczu podaje wynik w ciągu 2-óch godzin od zakończenia meczu SMS tel. 789 164 355 – Marcin Klejno. Protokół elektroniczny   należy wysłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej w poniedziałek do godz. 18.00.
3. II liga kobiet i mężczyzn w tym sezonie gra systemem każdy z każdym mecz i rewanż. W I rundzie nie obowiązuje żaden ranking – ustawienie zawodników dowolne, w II rundzie – obowiązuje ranking ligowy.
4. Poszczególne mecze muszą być rozgrywane zgodnie z terminarzem rozgrywek, z możliwością przełożenia na termin wcześniejszy. Dopuszcza się też przełożenie meczu na termin późniejszy, ale musi on być rozegrany przed następną kolejką ligową. W obu tych przypadkach należy uzyskać zgodę drużyny przeciwnej i poinformować prowadzącego rozgrywki o nowym terminie. Brak zgody drużyny przeciwnej powoduje rozegranie meczu w pierwotnym terminie meczu.
5. Mecz może też być przełożony z urzędu w przypadku kolizji terminu ligowego z terminem turnieju organizowanego przez PZTS. Brak informacji o przełożeniu meczu skutkuje karą w wysokości 50 zł.
6. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, terminarzem rozgrywek, składami drużyn znajdujących się w odpowiednim menu strony POZTS.