Dojlidy Białystok zagrają z Mistrzem Polski!

Po miesięcznej przerwie wracają rozgrywki Lotto Superligi. Dojlidy Białystok w niedzielę zagrają u siebie z rywalem z najwyższej półki - Kolping Fracem Jarosław.
 
Obrońca mistrzowskiego tytułu i jeden z głównych kandydatów do złotego medalu w tym sezonie rozpoczął bieżące rozgrywki przeciętnie, ale teraz zamierza podkręcić tempo i prawdopodobnie ściąga swoją największą armatę - Chińczyka Yingchao Hou, który w minionym sezonie  wygrał 16 pojedyków w sezonie regularnym i sześć w fazie play-off, nie znajdując pogromcy. Jego przyjazd do Białegostoku to pech naszej drużyny, ale i szczęście kibiców, którzy będą mogli zobaczyć niezwykle widowiskową grę tego świetnego defensora - uważa menadżer Dojlid Piotr Anchim. Obok wielkiej gwiazdy z Chin, w drużynie gości zobaczymy Piotra Chodorskiego i prawdopodobnie reprezentującego Ukrainę Lei Kou lub zawodnika kadry Czech Tomasa Koniecznego. Przeciwko nim gospodarze wystawią żelazny skład: Wandżi, Yongyin Li i Przemek Walaszek.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy kibiców do hali przy ul. Suchowolca 26 w niedzielę, na godz. 18. Wstęp wolny.