Kurs na Instruktora rekreacji ruchowej z elementami żywienia w dyscyplinie pływanie i tenis stołowy - informacja

W imieniu organizatorów czyli, Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, zapraszamy do wzięcia udziału w kursie na instruktora rekreacji ruchowej z elementami żywienia w dyscyplinie pływanie i tenis stołowy.

Celem kursu jest zapoznanie z metodyką, organizacją i zasadami prowadzenia zajęć w wybranej dyscyplinie sportu. Omówienie technik prowadzenia ćwiczeń i zabaw przygotowujących do udziału w zajęciach. Przybliżenie aspektów organizacyjnych, dotyczących udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w pracy z dziećmi młodzieżą i dorosłymi.

 

Warunki zakwalifikowania:

  1. Średnie wykształcenie z ukończonym kursem instruktorskim części ogólnej.
  2. Zaświadczenie o niekaralności.
  3. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.
  4. Karta zgłoszeniowa wg. wzoru PWSIiP w Łomży
  5. Aktualne ubezpieczenie NNW.

Dodatkowe informacje o kursie:

  1. 100 godzin zajęcia (4 zjazdów 25 godzinnych), które będą realizowane w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela).
  2. Opłata uczestnika za kurs instruktorski 12% kosztów całkowitych.
  3. Przewidywany termin rozpoczęcia to II połowa 2018, przy min. ilość 12 osób, a max. 15 uczestniczących w kursie).
  4. Zgłoszenie: mgr Monika Korytkowska tel. 86 216 82 70, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Szczegółowe informacje: dr Jerzy F. Miller, tel 604 060 596, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uzyskane kwalifikacje zawodowe:

Instruktor rekreacji ruchowej w dyscyplinie pływanie, tenis stołowy potwierdzony legitymacją instruktorską wystawioną przez PWSIiP w Łomży.