Szkolenie i egzamin sędziowski organizowane przez KS PZTS

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego we współpracy z Lubuskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego oraz Warmińsko-Mazurskim Związkiem Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie kandydatów na sędziów tenisa stołowego, w zakresie podstawowym oraz dla sędziów pragnących przystąpić do egzaminu na licencję sędziego uprawniającą do prowadzenia zawodów Superligi Mężczyzn, Ekstraklasy Kobiet oraz I ligi kobiet i mężczyzn, które odbędą się w dniu 26 sierpnia 2018 roku (niedziela) w Ostródzie (Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji) przy ul. Kościuszki 22a i Drzonkowie (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji) przy ul. Olimpijskiej 20, w godzinach 10.00-12.30 (I etap) i 13.30 – 15.00 (II etap). W dniu 2 września 2018 roku odbędzie się egzamin sędziowski na sezon 2018/2019.

Do egzaminu przystąpić mogą:
1. sędziowie posiadający licencje w sezonach 2016/2017;
2. sędziowie okręgowi z co najmniej 2-letnim stażem sędziowskim, nie posiadający aktualnie licencji.

Miejsce i godzina rozpoczęcia egzaminu zostaną podane w terminie późniejszym.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, sędzia uzyska licencje na prowadzenie spotkań I ligi kobiet i mężczyzn, a także uzyska możliwość uczestnictwa w szkoleniu:
1. uprawniającym do prowadzenia spotkań Ekstraklasy Kobiet i Superligi Mężczyzn,
2. uprawniającym do prowadzenia jako Sędzia Główny zawodów Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski.

Prosimy o zgłaszanie kandydatów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22 sierpnia 2018 roku do godz. 15.00.

Komunikat do pobrania