Nie żyje Waldemar Borys - wiceprezes POZTS

Z przykrością pragniemy poinformować wszystkich sympatyków tenisa stołowego w naszym regionie o śmierci Waldemara Borysa. Był on aktualnym członkiem zarządu, pełniącym obecnie funkcję wiceprezesa ds. organizacyjnych w Podlaskim Okręgowym Związku Tenisa Stołowego. Przez wiele lat wychowywał i kształtował zawodników z klubu UKS Białobrzegi. Był aktywnym działaczem sportowym, trenerem oraz sędzią w powiecie augustowskim i całym regionie.

W imieniu pozostałych członków zarządu, trenerów oraz wszystkich osób związanych z tenisem stołowym w naszym województwie pragniemy złożyć wyrazy współczucia rodzinie i krewnym zmarłego.

Wystawienie ciała:

- We wtorek 15 maja 2018 r. od godz. 14.00 w Kaplicy Zakładu Pogrzebowego „Betania” ul. ks. Skorupki 8 w Augustowie.

- W środę 16 maja 2018 r. od rana do godz. 17.00 w Kaplicy Zakładu Pogrzebowego „Betania” ul. ks. Skorupki 8 w Augustowie.

W czwartek 17 maja 2018 r. o 14.00 – Msza Św. pogrzebowa w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Jana Chrzciciela w Augustowie (osiedle Borki, aleja Jana Pawła II 14, Augustów).

Pochówek odbędzie się na cmentarzu przy Kościele pw. MB Wspomożenia Wiernych w Grodzisku (powiat sokólski, gmina Suchowola).