Dojlidy- Bogoria w niedzielę. Przyjeżdża Panagiotis Gionis !


Tenisiści stołowi Dojlid Białystok wracają do własnej hali. Po trzech meczach rozegranych na wyjeździe, białostoczanie w niedzielę zmierzą się u siebie z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Początek o godz. 18 w hali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. Dojlidy obiecująco rozpoczęły obecne rozgrywki Lotto Superligi. Zespół prowadzony przez grającego trenera Wang Zeng Yi w czterech pierwszych kolejkach odniósł trzy zwycięstwa i poniósł jedną porażkę. W ostatniej kolejce białostoczanie po wyrównanym boju musieli uznać wyższość Dekorglassu Działdowo 1:3.

- To już jest za nami. Nie przejmujemy się porażką w Działdowie, bo byliśmy równorzędnym rywalem dla Dekorglassu. Ponadto lepiej jest przegrać teraz, w rundzie zasadniczej, niż na etapie, gdzie rozgrywać się będzie walka o medale. Wyciagniemy wnioski. Teraz skupiamy się tylko na kolejnym przeciwniku - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim.

Do Białegostoku przyjedzie klasowa drużyna. Bogoria może pochwalić się w tym sezonie kompletem trzech zwycięstw. Drużyna z Grodziska Mazowieckiego pokonała Palmiarnię Zielona Góra 3:0, Sokołów Jarosław 3:1 i wspomniany już Dekorglass 3:1.

- Niewątpliwie faworytem będą goście i czeka nas bardzo ciężka przeprawa. Bogoria nie ma w składzie słabego punktu. Występują tam Marek Badowski, utalentowany Miłosz Redzimski i grecki gwiazdor Gionis Panagiotis. Jestem przekonany, że nasi tenisiści stworzą doskonałe widowisko. Znam sporo osób, które jeżdżą za granicę, aby oglądać takie mecze. Tym razem będzie można przyjechać do Białegostoku - przekonuje Anchim.

Pingpongowe emocje w Białymstoku rozpoczną się już od godz. 14. O tej porze żeńska drużyna Asterm Dojlidy Białystok zainauguruje rozgrywki ekstraklasy. Nasze dziewczyny w pierwszym meczu sezonu zmierzą się z Gotykiem Toruń.

Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy do hali Zespołu Szkół Rolniczych. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!