Wyjazd autokarem na Pingpongowy Narodowy

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego organizuje wyjazd autokarem do Warszawy na imprezę "Pingpongowy Narodowy" Zbiórka o godz. 6:00- 15  września w niedzielę na parkingu Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku. Koszt wyjazdu wynosi 20 zł od osoby. Osobą odpowiedzialną za wyjazd jest Adrian Kozaczuk, tel. 533 448 096,e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Limit miejsc wynosi 50 osób! Zapraszamy do kontaktu. 

Poniżej opis wydarzenia:
W niedzielę 15 września, w godzinach od 9.00 do 18.30, na PGE Narodowy odbędzie się święto tenisa stołowego - Pingpongowy PGE Narodowy.

Na płycie stadionu stanie blisko 100 stołów, na których rozegrane zostaną Turniej Dzieci i Młodzieży oraz Turniej OPEN. 

Przewidziano wiele atrakcji towarzyszących, wśród nich spotkania z gwiazdami tenisa, konsultacje z psychologiami sportu, szkolenia dla trenerów i sędziów oraz gry i zabawy dla najmłodszych - a to wszystko w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego.

Wydarzenie wzbogacą mecze najlepszych polskich z LOTTO Superliga oraz pingpongistek z Ekstraklasy Kobiet

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


TURNIEJE
Serce wydarzenia będzie biło przy kilkudziesięciu stołach, na których toczyć będzie się zażarta rywalizacja dzieci i młodzieży, a także zmagania w kategorii otwartej.

O godzinie 11.00 rozpocznie się Turniej Dzieci i Młodzieży. Dziewczynki i chłopcy rywalizować będą w kategoriach żaczka i żaka (urodzeni w 2009 roku lub później), młodziczka i młodzika (urodzeni w 2007 roku lub później) oraz kadetki i kadeta (urodzeni w 2005 roku lub później). Turniej przygotowany jest nie tylko dla dziewcząt i chłopców grających na co dzień w klubach tenisa stołowego, ale dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w pingpongowej rywalizacji. 

O godzinie 12.30 rozpocznie się Turniej OPEN, w którym udział wziąć mogą wszyscy chętni, niezależnie od wieku i płci. Osoby nieposiadające swoich rakietek, będą mogły wypożyczyć je na miejscu. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zapisy do turniejów będą prowadzone online od 2 września za pośrednictwem strony związku www.pzts.pl oraz w dniu imprezy do  w Biurze Zawodów zlokalizowanym na płycie PGE Narodowego. 

Mecze LOTTO Superliga oraz Ekstraklasy Kobiet

Atrakcją towarzyszącą wydarzenia będzie pięć spotkań LOTTO Superligi oraz jedno Ekstraklasy Kobiet. Kibice będą mogli podziwiać w akcji następujące zespoły:

1. LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz vs Dojlidy Białystok
2. Energa-Manekin Toruń vs 3S Polonia BYTOM - Tenis Stołowy
3. ASTS Olimpia-Unia Grudziądz vs AZS AWFiS Gdańsk
4. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą vs PKS Kolping FRAC Jarosław
5. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki vs KS Dekorglass Działdowo
6. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg vs Dojlidy Białystok