XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 19-20.10.2019 - wyniki

W dniach 19-20 październik 2019 r. w Pisanicy odbyły się XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. W turnieju tym udział wzięło kilkunastu zawodników z naszego województwa. Najlepiej wśród tenisistów z klubów z naszego województwa zaprezentowali się: Perkowski Kacper (ATS UKS Białystok), który wygrał kategorię żaków, Kiersnowska Natalia (Ósemka Białystok), która wywalczyła pierwsze miejsca w kategorii żaczek, Jurczuk Michał (ATS UKS Białystok), który był pierwszy w gronie młodzików, Szczuka Kamil (Ósemka Białystok), który wygrał zawody w kadetach oraz Janusz Orłów (Krasnopol), który był najlepszy w kategorii 50+ oraz w grze podwójnej w parze z Kazimierzem Żylińskim