XIII Memoriał im. Andrzeja Grubby - etap wojewódzki - Dobrzyniewo Duże, 1.04.2019 - wyniki

W Dobrzyniewie Dużym w dniu 01.04.2019 r. odbyły się eliminacje wojewódzkie XIII Memoriału Andrzeja Grubby. Turniej wygrała, tym samym wywalczyła awans do krajowego finału (Sopot 15-16 czerwca), drużyna SP nr 28 w Białymstoku, w składzie: Konrad Gryk, Szymon Patejczuk, Joachim Jakubowski. Na podium stanęły jeszcze zespoły SP 45 Białystok i SP w Dąbrówce Kościelnej. Za najlepszą zawodniczkę uznano Julię Głowacką – SP w Dobrzyniewie Dużym, a najlepszym zawodnikiem został Konrad Gryk. Oboje otrzymali puchary, ufundowane przez Fundację Andrzeja Grubby. Najlepsze trzy drużyny otrzymały, jako nagrody, stroje sportowe firmy Butterfly.