Indywidualne Mistrzostwa Szkół w tenisie stołowym - Łomża, 23.03.2018 - wyniki

23.03.2018 r. w Łomży rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa szkół średnich w tenisie stołowym - LICEALIADA. Tytuły najlepszych w województwie wywalczyli: Julia Szymczak (ZSR w Białymstoku) i Jakub Włostowski (ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem).

Na podium znaleźli się też: Joanna Sokołowska (I LO w Białymstoku) i Julia Jackowska (ZSR w Białymstoku) wśród dziewcząt oraz Mateusz Repke (ZSR w Białymstoku) i Kamil Małyszko (II LO w Białymstoku) wśród chłopców. Klasyfikację drużynową wśród dziewcząt i chłopców wygrał Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku. Najlepsi otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody zostały zorganizowane przez II LO w Łomży i PWSIP w Łomży.

Składamy serdeczne podziękowania działaczom AZS PWSIP w Łomży za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy również młodzieży szkoły za pomoc przy sędziowaniu. Poniżej komplet wyników LICEALIADY.