Indywidualne Mistrzostwa Szkół w tenisie stołowym - Dobrzyniewo Duże, 22.03.2018 - wyniki

22.03.2018 r. w Dobrzyniewie Dużym rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa szkół gimnazjalnych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) zorganizowany przez POZTS i SZS. Tytuły najlepszych w województwie wywalczyli: Kamila Gryko (SP nr 29 w Białymstoku) i Piotr Michalski (Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem). Na podium znaleźli się też: Zofia Iwaniuk (PG nr 30 w Białymstoku) i Michalina Górska (SP 52w Białymstoku) wśród dziewcząt oraz Kacper Koncewicz (Gimnazjum Sióstr Misjonarek w Białymstoku) i Maciej Bronakowski (SP w Białobrzegach) wśród chłopców.Klasyfikację drużynową wśród dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym, natomiast wśród chłopców Szkoła Podstawowa w Białobrzegach. Najlepsi otrzymali medale oraz dyplomy.

Zawody zostały zorganizowane z pełnym ceremoniałem sportowym przez dyrekcję i nauczycieli ZS-P w Dobrzyniewie Dużym. Tą drogą składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Ewie Rzemienieckiej oraz nauczycielom Bartłomiejowi Zawadzkiemu i Markowi Jamiołkowskiemu. Dziękujemy również młodzieży szkoły za pomoc przy sędziowaniu zawodów.

Poniżej komplet wyników Igrzysk Młodzieży Szkolnej.