III Memoriał Edmunda Mackiewicza - Sokółka, 20.10.2019 - komunikat AKTUALIZACJA

20.10.2019 (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2 zostanie rozegrany III Memoriał im. Edmunda Mackiewicza. Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach OPEN do lat 60, OPEN powyżej 60 lat oraz OPEN Kobiet i DEBLE.

Wpisowe do turnieju OPEN – 10,00 zł i OPEN DEBLE – 5,00 zł. W imieniu organizator wszystkich chętnych zapraszamy! Szczegółowe informacje – 502 556 059 oraz 510 612 129. Ogłoszenie i komunikat znajduje się poniżej:

Ogłoszenie

Komunikat organizacyjny

XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 19-20.10.2019 - zaproszenie

W dniach 19-20 października 2019 r. w Zespole Szkół w Pisanicy odbędzie się XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo, którego organizatorem jest klub LUKS Żak Pisanica oraz SP w Pisanicy.

Organizatorzy zapowiadają rozegranie turniejów w 8 kategoriach. W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do wzięcia udziału w turnieju. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny i zaproszenie. 

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 15.09.2019 - wyniki

15.09.2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbyły się Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki. Turniej odbył się w pięciu kategoriach z podziałem na szkoły podstawowe klasy 1-4 i 5-8, szkoły ponadgimnazjalne oddzielne dla dziewcząt i chłopców oraz kategoria OPEN i OPEN deble. W całych zawodach wzięło udział liczne grono zawodników z województwa podlaskiego.

Wśród najmłodszych w kat. dziewcząt i chłopców zwycięzcami byli zawodnicy z klubu LUKS GOKSiT Suchowola: Ryżewski Maciej i Wićko Ewelina. W kat. klasa 5-8 zwyciężczynią została Ryzewska Urszula z Suchowoli i Szeszko Karol z Białobrzeg. W kat. szkół ponad podstawowych pierwsze lokaty wywalczyli: Białoszewicz Julia (Kuźnica) oraz Kupiec Dawid (Kuźnica). W kat. OPEN kobiet wygrała Kropiwnicka Mariola z Wysokiego Mazowieckiego, zaś u mężczyzn zwyciężył Żołądkowski Jarosław z Białegostoku pokonując w finale Żukowskiego Karola z Sokółki. W kat. OPEN gier podwójnych zwyciężyła para gospodarzy, czyli Lubecki Krzysztof/Żukowski Karol ogrywając w meczu finałowym swoich klubowych kolegów Dąbrowski Daniel/Kuczko Wojciech.

Szczegółowe wyniki

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 15.09.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki o Puchar burmistrza miasta Sokółka. Zawody zostaną rozegrane w dniu 15 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. 

O godz. 8.30, 9.30 i 10.30 planowane jest rozegranie turnieju w kategorii szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Od godz. 12.00 natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN oraz OPEN DEBLE. Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów.

Obok regulamin organizacyjny oraz ogłoszenie: RegulaminOgłoszenie

Otwarty Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 19.05.2019 - wyniki

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sokółce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego. W całych zawodach wzięło udział około 63 zawodników - kobiet i mężczyzn. Turniej był rozgrywany w czterech kategoriach.

Pierwsza kategoria dla najmłodszych – młodzicy – gdzie najlepszym zawodnikiem wśród chłopców okazał się Szeszko Karol z Białobrzeg, natomiast wśród dziewcząt na pierwszym miejscu podium stanęła Ryżewska Urszula z Chodorówki. W kategorii drugiej – kadeci i juniorzy – pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Malinowski Kacper z Pisanicy, z kolei najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt została Filipowicz Julia z Białegostoku.

W trzeciej kategorii Open gdzie swoich umiejętności w grze w tenisa stołowego mógł spróbować każdy niezależnie od wieku i płci rywalizowało 48 zawodników z całego Podlasia. Rywalizacja była tym ciekawsza, ponieważ grające kobiety z mężczyznami oraz młodzież z dorosłymi nie raz pokazali siłę walki wygrywając swoje pojedynki. I w tej kategorii całe podium zajęli tenisiści stołowi z Białegostoku - 1. Reucki Adam, 2. Żołądkowski Jarosław, 3. Marczykowski Rafał. W kategorii OPEN Deble także zwyciężyli zawodnicy z Białegostoku - para Filipowicz Julia/Reucki Adam. Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki

III Memoriał im. Piotra Puchlika - Słobódka, 10.05.2019 - wyniki

W dniach 10.05.2019 r. w hali Szkoły Podstawowej w Słobódce został rozegrany III Memoriał im. Piotra Dawida Puchlika, zmarłego w 2015 roku w wieku zaledwie 31 lat trenera tenisa stołowego, nauczyciela i wychowawcy. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Szypliszki.

Zawody zostały rozegrane w 6 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe chłopcy i dziewczęta klasy I-III i IV-VI, VII-VIII i gimnazjum, szkoły średnie chłopcy, open  oraz gry podwójne.

Czytaj więcej...

IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo - Pisanica, 11-12.05.2019 r. - wyniki

W dniach 11-12 maja 2019 r. w Pisanicy odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo. W turnieju tym udział wzięło kilkunastu zawodników z naszego województwa. Najwyższe lokaty wśród tenisistów klubów z naszego województwa zajęli: Ryżewski Maciej (GOKSiT Suchowola), który wygrał kategorię skrzatów, Perkowski Kacper (ATS Białystok), który wywalczył pierwsze miejsca w kategorii młodzik oraz żak, Aksinowicz Piotr (Tygrysy Słobódka), który był pierwszy w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Królewicz Tyberiusz (MOSiR Grajewo), który był najlepszy w kategorii deble OPEN w parze z Robertem Karniejem. 

Szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo poniżej:

Szczegółowe wyniki

Międzynarodowy Turniej Tenisa stołowego z okazji święta Konstytucji 3 maja - Białystok, 4.05.2019 r. - wyniki

W ostatnich dniach w Białymstoku młodzi tenisiści stołowi rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju tenisa stołowego z okazji święta Konstytucji 3 Maja. Zawody odbyły się 4 maja 2019 roku na sali sportowej w SP 31 na ul. Żurawiej 12 w Białymstoku. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii okazali się: Ryżewska Urszula (Suchowola), Barel Aleksandra (Białoruś), Szczuka Kamil (Białystok), Perkowski Kacper (Białystok) oraz Ryżewski Maciej (Suchowola). 

Szczegółowe wyniki

Otwarty Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 19.05.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów, czyli SKTS Sokółka, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartym turnieju tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego. Zawody zostaną rozegrane w dniu 19 maja 2019 roku na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. 

Zaplanowane kategorie wiekowe:
• I kategoria – młodzicy do 13 lat, urodzeni 2006 rok i młodsi – godz. 8.30
• II kategoria – kadeci, juniorzy w wieku 14-18 lat (roczniki 2005-2001) – godz. 9.30
• III kategoria – OPEN – godz. 11.30
• IV kategoria – OPEN DEBLE, po kategorii OPEN
Kategorie młodzicy, kadeci i juniorzy rywalizować będą oddzielne. Kategorie OPEN i OPEN DEBLE – wspólne dla kobiet i mężczyzn. Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów.

Obok komunikat organizacyjny oraz ogłoszenie: KomunikatOgłoszenie

Otwarte Mistrzostwa Województwa Weteranów - Białystok, 5.05.2019 r. - wyniki

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku na ul. Armii Krajowej 32 w minioną niedzielę odbyły się Otwarte Mistrzostwa Weteranów. W zawodach uczestniczyło łącznie 45 zawodników, a zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych (40-60 lat oraz powyżej 60 lat). Zwycięzcami zostali: Fareitorow Dmitrij (40-60 lat) oraz Zdzienicki Tadeusz (60+). Podium uzupełnili natomiast: Reucki Adam oraz Bronakowski Michał w młodszej kategorii, a także Rusiłowicz Krzysztof oraz Wszoł Krzysztof w starszej.

Szczegółowe wyniki

 

III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki - Kraśnik, 12.05.2019 - zaproszenie

Na prośbę organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić na III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Kraśniku w dniu 12.05.2019 r. Szczegółowe informacje znajdują się w komunikacie organizacyjnym oraz na plakacie promocyjnym.

Zaplanowane zostały trzy kategorie:

- I kategoria: dzieci do lat 13 +rodzic/babcia/dziadek,
- II kategoria: młodzież od 14-17 lat + rodzic/babcia/dziadek,
- III kategoria: open – dla wszystkich chętnych

Szczegółowy komunikat

Plakat informacyjny

XXI Podlaski Turniej Weteranów - Grajewo, 28.04.2019 r. - wyniki

28 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie przy ulicy Strażackiej 2 odbył się XXI Podlaski Turniej Weteranów w Tenisie Stołowym.

W zawodach najlepsi okazali się: Baranowska Beata (Sokółka) - kobiety, Reucki Adam (Białystok) - kat. 40-49, Żołądkowski Jarosław (Białystok) - kat. 50-59, Orłów Janusz (Krasnopol) - kat. 60-69 oraz Piotrowski Tadeusz (Białystok) w kategorii 70+.

Szczegółowy komunikat końcowy organizatora wraz z wynikami znajduje się poniżej.

Szczegółowe wyniki

XIV Otwarty turniej rodzinny z okazji Święta Konstytucji 3 maja - Łomża, 11.05.2019 r. - komunikat

11 maja 2019 r. (sobota) w Łomży odbędzie się XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji Rocznicy powołania Konstytucji 3 Maja. Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży na ul. Polna 40a. Rozgrywki odbędą się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża.

Turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach - OPEN kobiet, OPEN mężczyzn, WETERAN 50+ oraz Turniej Rodzinny (gra deblowa - ojciec/matka wraz z synem/córką).

Zgłoszenia telefonicznie do dnia 11.05.2019 r. przyjmuje Borkowski Zbigniew, tel. kom: 606 32 63 71.

Szczegółowy komunikat 

III Memoriał im. Piotra Puchlika - Słobódka, 10.05.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na III Memoriał im. Piotra Puchlika w tenisie stołowym pod patronatem Wójta Gminy Szypliszki. Zawody zostaną rozegrane w dniach 10 maja 2019 r. w sali Szkoły Podstawowej Słobódce. Turniej zostanie rozegrany w 6 kategoriach.
- Kategoria I – klasy I-III roczni 2009 i młodsi - początek gier od 10:00
- Kategoria II – klasy IV-VI rocznik 2006 i młodsi - początek gier od 11:00
- Kategoria III – VII,VIII,gimnazjum rocznik 2003 i młodsi - początek gier od 12:00
- Kategoria IV – szkoły średnie - początek gier od 13:00
- Kategoria V – Open - początek gier od 17:00
- Kategoria VI – gry podwójne - po zakończeniu kat. Open

Zapisy w dniu turnieju, 15 min przed rozpoczęciem kategorii. Możliwość zapisania się tylko do jednej kategorii. Zapisy przyjmuje Wojciech Słowikowski (tel. 500370737).

Komunikat organizacyjny 

Międzynarodowy Turniej Tenisa stołowego z okazji święta Konstytucji 3 maja - Białystok, 4.05.2019 r. - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Turnieju tenisa stołowego z okazji święta Konstytucji 3 Maja. W zawodach tym razem rywalizować będą trzy grupy wiekowe - dziewczęta i chłopcy w przedziale wiekowym 2005-2006, 2007-2009, 2010 i młodsi.

Zawody odbędą się 4 maja 2019 roku na sali sportowej w SP 31 na ul. Żurawiej 12 w Białymstoku. Zgłoszenia do dnia 3 maja 2019 r. telefonicznie u organizatora. Początek gier o godz. 10.00.

Szczegółowych informacji udziela Tadeusz Zdzienicki.

Szczegółowy komunikat