Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 20.06.2021 - wyniki

20 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrz Sokółki. W całych zawodach wzięło udział liczne grono zawodników z województwa podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach.

- kategoria pierwsza szkoły podstawowe uczniowie klas I-IV. Zwycięzcami tej kategorii zostali: wśród dziewcząt Gajewczyk Magdalena (Pisanica), wśród chłopców Dzikoński Dominik (Pisanica).

- kategoria druga to rywalizacja szkół podstawowych uczniów klas V-VIII. Kategorię dziewcząt wygrała Jankowska Julia (Gołdap), zaś zwycięzcą wśród chłopców został Marcinkiewicz Mariusz (Gołdap).

- Kategoria III OPEN. Wśród kobiet zwyciężyła zawodniczka z Warszawy - Pietrzak Mariola. Zmagania OPEN do 55 lat mężczyzn wygrał natomiast Żukowski Karol, pokonując w finale Świeckiego Dominika (Gołdap). W kategorii OPEN 55+ pierwsze miejsce zajął Żyliński Kazimierz (Burdewiszki) ogrywając w grze finałowej Omielaniuka Tadeusza (Augustów)

- Kategoria IV czyli gry deblowe wygrała para reprezentująca gospodarzy - Lubecki Krzysztof/Żukowski Karol. 

Szczegółowe wyniki

Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 20.06.2021 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki o Puchar Burmistrza Sokółki. Zawody zostaną rozegrane w dniu 20 czerwca 2021 roku (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. Początek zawodów o godz. 9.00. 

Zapisy - Kategoria I i II – zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18.06.2021 tylko i wyłącznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Podajemy: imię i nazwisko – klasa – miejsce zamieszkania, kontakt do opiekuna. Nie ma możliwości zapisu danej osoby przed zawodami, chyba że w zastępstwo osoby wcześniej zgłoszonej. Kategoria III-IV-V-VI – przez rozpoczęciem danej kategorii.

Więcej informacji w komunikacie organizatorów - Komunikat organizacyjny

V Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo - Pisanica, 19.06.2021 r. - komunikat

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do startu w V Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo. Zawody odbędą się w dniu 19.06.2021 r. w Szkole Podstawowej w Pisanicy. Gospodarze przewidzieli możliwość startu w czterech kategoriach wiekowych. Poniżej pełny komunikat organizacyjny. 

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZTS z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. System: do dwóch przegranych lub każdy z każdym (w zależności od ilości uczestników).

Komunikat organizacyjny

VII Ogólnopolski Turniej Pingla Cup - Grodzisk Maz. - 12-13.06.2021 - zaproszenie

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w VII Ogólnopolski Turniej Pingla Cup, który w dn. 12-13.06.2021 zostanie rozegrany w Grodzisku Maz. 

Prawo do udziału w zawodach w kategorii skrzat mają dzieci urodzone w 2012 roku i młodsze. Prawo do udziału w zawodach w kategorii żak mają dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze.

Zgłoszenia do turnieju należy dokonać do 1 czerwca 2021, wypełniając formularz zgłoszeniowy (http://zapisy.bogoriagrodzisk.pl/). Potwierdzenie wykonania przelewu należy wysłać (do 1 czerwca roku do godz. 21:00) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komunikat organizacyjny na stronie organizatora.

Turniej towarzyski o Puchar POZTS - Dobrzyniewo Duże, 27.03.2021 - komunikat

27 marca 2021 w Dobrzyniewie Dużym POZTS organizuje turniej dla najmłodszych tenisistów, którego celem jest danie im możliwości gry w tym trudnym okresie. Jest to turniej towarzyski, w związku z czym zawodnicy nie uzyskują punktów do klasyfikacji PZTS.

Kategorie wiekowe: skrzatki i skrzaci, żaczki i żacy, młodziczki i młodzicy. Młodsi mogą startować w starszych kategoriach. Przewidujemy system grupowo-pucharowy.

Zgłoszenia do turnieju - do 25 marca 2021 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowy komunikat w poniższym załączniku.

Komunikat organizacyjny

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego - Białystok, 27.12.2020 r. - wyniki

W dniu 27 grudnia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego mający na celu zakończenie tegorocznego sezonu tenisa stołowego.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: 

- kat. żak - Kiersnowska Natalia i Dzikoński Dominik, - kat. młodzicy - Kiersnowska Natalia i Perkowski Kacper

- kat. OPEN kobiety - Baranowska Beata, kat. OPEN mężczyźni - Michalski Piotr

- kat. Weterani 35-55 - Wardzyński Marian (gra pojedyncza) oraz Żołądkowski Jarosław/Chwojko Marcin (gra podwójna)

- kat. Weterani 55+ - Żyliński Kazimierz (gra pojedyncza) oraz Żyliński Kazimierz/Zdzienicki Tadeusz (gra podwójna)

Turniej WETERANÓW był jednocześnie otwartymi mistrzostwami województwa podlaskiego w grze pojedynczej i podwójnej. Szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach poniżej.

Wyniki kat. OPEN

Wyniki kat. młodzieżowe

Wyniki kat. Weterani

IV Memoriał Edmunda Mackiewicza - Sokółka, 13.12.2020 - wyniki

W dniu 13.12.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2 został rozegrany IV Memoriał ku pamięci śp. Edmunda Mackiewicza. Rywalizowano w czterech kategoriach: OPEN do lat 55, OPEN powyżej 55 lat oraz OPEN Kobiet i DEBLE. 

W OPENie do lat 55 pierwsze miejsce zajął Bogusław Cylwik (Białystok), który za swoimi plecami zostawił Kamila Smoluka oraz Marka Krymskiego. W rywalizacji powyżej 55 lat wygrał Stanisław Bielawski (Białystok) W turnieju gry deblowej najlepsza okazała się para gospodarzy Chojnacki Jakub/Piszczatowski Paweł. W gronie kobiet rywalizację wygrała zuzanna Borek z Białegostoku.

Szczegółowe wyniki

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego - Białystok, 27.12.2020 r. - komunikat

MOKS Słoneczny Stok Białystok i Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do pożegnania roku 2020 przy pingpongowych stołach podczas turnieju noworocznego w dniu 27 grudnia 2020 r. Turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32. Kategorie turniejowe to:

- ŻACY (rocznik 2010 i młodsi) – dziewczęta i chłopcy – początek turnieju godz. 10.00

- MŁODZICY (rocznik 2008-2009) – dziewczęta i chłopcy – początek turnieju godz. 10.00

- WETERANI (35 – 55 lat (rocznik 1985 -1965) – początek turnieju godz. 10.00

- WETERANI (powyżej 55 lat ( rocznik 1964 i starsi) – początek turnieju godz. 10.00

- OPEN MĘŻCZYŹNI  -  początek turnieju godz. 13.00

- OPEN KOBIETY – początek turnieju godz. 13.00

Turniej WETERANÓW będzie jednocześnie otwartymi mistrzostwami województwa podlaskiego w grze pojedynczej i podwójnej. Szczegóły rozgrywania poszczególnych kategorii wiekowych w załączonym poniżej komunikacie. 

Komunikat organizacyjny

Turniej z okazji 450-lecia Gołdapi - Gołdap, 5-6.12.2020 - wyniki

W dniach 5-6.12.2020 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się otwarty turniej tenisa stołowego z okazji 450-lecia nabycia praw miejskich miasta Gołdapi. W turnieju w poszczególnych kategoriach wystąpiło łącznie ponad 130 zawodników i zawodniczek z województw warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. Łącznie rywalizacja odbyła się w 15 kategoriach.

Wśród reprezentantów woj. podlaskiego najlepiej zaprezentowali się Natalia Kiersnowka, Olga Zubrycki (obie Ósemka Białystok), które wygrały w kategoriach dziecięcych oraz Marcin Jarkowski, Janusz Orłów, Beata Baranowska i Rafał Marczykowski, którzy zwyciężyli w kategoriach weteranów oraz OPEN. 

Szczegółowe wyniki

V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - Kraśnik, 19-20.12.2020 - zaproszenie

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do startu w V Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.

Turniej odbędzie się w dniach 19-20 grudnia (sobota-niedziela) w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku przy ul. Urzędowskiej 10.

Szczegóły turnieju oraz karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

Komunikat Organizacyjny, Karta Zgłoszeniowa, Plakat, Ankieta Sanitarna

Turniej z okazji 450-lecia Gołdapi - Gołdap, 5-6.12.2020 - komunikat

W dn. 5-6.12.2020 w Szkole Podstawowej nr 2 w Gołdapi na ul. 1 maja 25 zostanie rozegrany turniej z okazji 450-lecia Gołdapi.

Organizatorzy zaplanowali organizację turniejów w kat. skrzat, młodzi, kadet oraz szkoły średnie w dn. 5.06.2020 oraz w kat. Open, Open Kobiet +30 lat, weteran, 40-50 lat, 50-60 lat, +60 lat oraz kat. deblowa.

Wszystkich uczestników zawodów i opiekunów obowiązuje stosowanie się do procedur zawartych w rekomendacjach PZTS dotyczących zasad bezpieczeństwa podczas rozgrywania turniejów w czasie pandemii COVID (dezynfekcja rąk, maseczki, zachowanie dystansu, pomiar temperatury, itp.)

Więcej informacji pod numerem 697-053-175- Grzegorz WESOŁOWSKI, Marek Różycki 609-992-701

Komunikat organizacyjny

XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 24-25.10.2020 - wyniki

W dniach 24-25 październik 2020 r. w Pisanicy odbyły się XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. W turnieju tym udział wzięło kilkunastu zawodników z naszego województwa. Najlepiej wśród tenisistów z klubów z naszego województwa zaprezentowali się: Ryżewska Urszula (Chodorówka Nowa), który wygrała kategorię młodzików, Baranowska Beata (Sokółka), która wywalczyła pierwsze miejsca w kategorii OPEN kobiet oraz Antropik Krzysztof (Sokółka), który był pierwszy w gronie weteranów 50+.

Szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo poniżej:

Szczegółowe wyniki

IV Memoriał Edmunda Mackiewicza - Sokółka, 18.10.2020 - TURNIEJ ODWOŁANY

W związku z dynamicznym wzrostem liczby zachorowań oraz aktualną sytuacją epidemiologiczną pragniemy poinformować, że zaplanowany na 18.10.2020 (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2 IV Memoriał im. Edmunda Mackiewicza został przez organizatorów ODWOŁANY.

XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 24-25.10.2020 - zaproszenie

W dniach 24-25 października 2020 r. w Szkole Podstawowej w Pisanicy odbędzie się XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo, którego organizatorem jest klub LUKS Żak Pisanica oraz SP w Pisanicy.

Organizatorzy zapraszają do udziału w 8 kategoriach wiekowych. W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do wzięcia udziału w turnieju. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny i zaproszenie. 

IV Memoriał Edmunda Mackiewicza - Sokółka, 13.12.2020 - nowy termin

13.12.2020 (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2 zostanie rozegrany IV Memoriał im. Edmunda Mackiewicza. Pierwotnie turniej miał zostać rozegrany w październiku.

Turniej tak jak wcześniej planowano zostanie rozegrany w czterech kategoriach: OPEN do lat 55, OPEN powyżej 55 lat oraz OPEN Kobiet i DEBLE.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Wpisowe do turnieju OPEN – 10,00 zł i OPEN DEBLE – 5,00 zł. W imieniu organizatorów wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje – 502 556 059 oraz 510 612 129. 

Komunikat organizacyjny