Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 5.06.2021 - komunikat

W dniu 5.06.2021 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) o godz. 11.00 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. 

Prawo startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików posiada po 12 zawodniczek i zawodników z województw podlaskiego i lubelskiego z najwyższą pozycją w Ogólnopolskich Rankingach Młodziczek i Młodzików po 1 GPW/GPP. W przypadku niepełnego zgłoszenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupełnienia listy uczestników (powyżej 12 z jednego województwa). W zawodach mogą występować jedynie zawodniczki/zawodnicy urodzeni w roku 2008 i młodsi, posiadający aktualną licencję okresową PZTS oraz ważne badanie lekarskie.

Zgłoszeń dokonują kluby. W zgłoszeniu proszę o podanie PESEL zawodniczki/zawodnika. Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03 czerwca (czwartek) do godz. 21.00 - na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia do turniejów gry podwójnej w miejscu zawodów do godz. 12.00

Komunikat organizacyjny

Lista zawodników MMM - woj. podlaskie