Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów oraz Juniorów - Białystok, 25.04.2021 - komunikat

25.04.2021 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku - ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina), odbędą się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorek, a także drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategorii młodzik i kadet.

Prawo startu w turnieju mają młodziczki i młodzicy - rocznik 2008 i młodsi oraz kadetki i kadeci – rocznik 2006-2007 oraz juniorki i juniorzy – rocznik 2003-2005 posiadający licencje PZTS oraz ważne badanie lekarskie. Zawodnicy mogą startować tylko w swoich kategoriach wiekowych.

Turniej będzie się odbywał w rygorze sanitarnym, w związku z pandemią COVID 19. Prosimy, aby zawodniczkom i zawodnikom towarzyszyła minimalna liczba osób.  Wszyscy uczestnicy mają obowiązek, przy wejściu na salę, odkażać ręce. Wszystkie osoby towarzyszące zawodniczkom i zawodnikom muszą zasłaniać usta i nos oraz zachować wymaganą odległość od innych osób. Przed wejściem na salę prosimy o wypełnienie kwestionariusza sanitarnego.

Szczegółowy komunikat Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym juniorek i juniorów

Szczegółowy komunikat Drużynowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym młodzików i kadetów