Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów oraz Juniorów- Wysokie Maz., 30.03.2019 - wyniki

W minioną sobotę o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkól w Wysokiem Mazowieckiem na ul. Ludowej 5 odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów, a także drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategorii młodzik i kadet.

W indywidualnych mistrzostwach województwa podlaskiego w kategorii juniorek pierwsze miejsce wywalczyła Michalina Górska (Dojlidy Białystok), zaś w kategorii juniorów zwycięstwo odniósł Piotr Michalski (Dojlidy Białystok). W rywalizacji deblowej na najwyższym stopniu podium stanęły pary: Jarkowska/Sokołowska oraz Michalski/Repke. W turnieju mikstów złote krążki wywalczył debel Jarkowska/Michalski.

Mistrzami województwa w poszczególnych kategoriach drużynowych zostali zawodnicy następujących drużyn: Remik Stary Folwark (młodziczki), UKS Dojlidy Białystok (młodzicy), KU AZS PWSIP Łomża (kadetki), Ósemka Białystok (kadeci), KU AZS PWSIP Łomża (juniorki) oraz UKS Dojlidy Białystok (juniorzy).