Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorów - Białystok, 17.02.2019 - komunikat

17.02.2019 r. (niedziela) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku na ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego 2019 w tenisie stołowym seniorów i seniorek. Prawo startu w turnieju mają zawodniczki i zawodnicy w wieku seniora oraz młodsi z województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz ważne badanie lekarskie.

Konkurencje Indywidualnych Mistrzostw Województwa: - gra pojedyncza kobiet, - gra pojedyncza mężczyzn, - gra podwójna kobiet, - gra podwójna mężczyzn, - gra mieszana.

Turniej gier pojedynczych zostanie rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych z grami: z prawej finał zamknięty , przegrani w półfinale grają o miejsce 3, o miejsca 5-8, z lewej strony o przedział miejsc 9-12, 13 -16, 17 -20, 21-24, 25- 28, 29-32 itd. Turniej gier podwójnych i mieszanych rozegrany zostanie systemem pucharowym do 3 wygranych setów. W grach podwójnych i mieszanych o kolejności rozstawienia decyduje suma punktów pary z rankingu indywidualnego po III GPW/GPP. W przypadku zgłoszenia się zawodników którzy posiadają limity PZTS do Mistrzostw Polski rozegrany zostanie dodatkowy turniej o mistrzostwo województwa. Szczegóły ustalone zostaną na odprawie technicznej.

Komunikat organizacyjny