Wojewódzkie Eliminacje Drużynowego Turnieju Uczniowskiego - Suchowola, 24.11.2018 - komunikat

W dniu 24.11.2018 (sobota) godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli przy ulicy Augustowskiej 2 rozegrane zostaną Wojewódzkie eliminacje Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

Prawo startu mają tylko drużyny młodzików i żaków, reprezentujące klub sportowy lub szkołę z województwa podlaskiego. Turniej zostanie rozegrany oddzielnie dla kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach mają prawo gry zawodnicy którzy posiadają aktualne licencje okresowe PZTS jak i zawodnicy bez licencji. Każdy uczestnik turnieju musi mieć aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania tenisa stołowego.

W skład drużyny młodzików i młodziczek wchodzi odpowiednio 2 zawodników i 2 zawodniczki, urodzonych od 1 stycznia 2006 do 31 grudnia 2007, a drużynę żaków i żaczek stanowi odpowiednio 2 zawodników i 2 zawodniczki, urodzonych w roku 2008 i młodszych. W drużynie młodzików/młodziczek mogą wystąpić żacy/żaczki, ale wtedy tracą prawo gry w swojej kategorii wiekowej. W drużynie może wystąpić zawodnik rezerwowy po pierwszej serii gier.

Regulamin