9 Grand Prix Polski Weteranów - Wałbrzych, 12-13.05.2018 - wyniki

Za nami ostatni już w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. 130 zawodników z całej Polski rywalizowało w ten weekend w Wałbrzychu. Tym razem na liście startowej znalazło się pięciu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Adam Reucki (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Dariusz Baruch (Białystok), Jarosław Żołądkowski (Białystok) oraz Tadeusz Zdzienicki (Białystok).

W kategorii M40 tym razem na wyższej lokacie udział zakończył Reucki, który uplasował się w przedziale 9-12. Chwojko natomiast swój start zakończył na miejscu 13-16. W M50 pierwsze miejsce zajął Żołądkowski. W tej samej kategorii Baruch uplasował się na miejscu 9-12. W kategorii M60 Zdzienicki uplasował się na miejscu 7-8.