86. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów - Raszków, 2-4.03.2018 r. - wyniki

Wczoraj zakończyły się trzydniowe zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Seniorów. W rywalizacji wzięło udział łącznie 128 najlepszych zawodników z kraju. Tym razem miejscem rozgrywania Mistrzostw był Raszków koło Ostrowa Wlkp. W tym gronie były pięć zawodniczek oraz dwóch zawodników z naszego województwa. Niestety, nasi tenisiści wrócili z tych zawodów bez żadnego krążka.

W rywalizacji mężczyzn wystąpił Maksymilian Kulpa (MOKS Słoneczny Stok) oraz Przemysław Walaszek (Dojlidy Białystok). W grze pojedynczej Kulpa zakończył turniej na pierwszej rundzie, natomiast Przemek na drugiej. W grze podwójnej mężczyzn wystąpił jedynie Walaszek, który zakończył swój start na pierwszym etapie turnieju.

W przypadku kobiet do drugiej rundy gry pojedynczej przeszła jedynie Kamila Gryko (Dojlidy Białystok). Na pierwszym etapie swój start zakończyły: Weronika Mielnicka (Dojlidy Białystok), Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok), Julia Szymczak (ATS Białystok) oraz Sandra Kozioł (Dojlidy Białystok). W grze podwójnej największy sukces odniosła para zawodniczek z ATSu, które dotarły do ćwierćfinału. Pozostałe nasze zawodniczki odpadły w pierwszej rundzie. W turnieju gry mieszanej najwyżej pary z zawodnikami z naszego regionu dotarły maksymalnie do drugiej rundy.

Mistrzami Polski zostali: Natalia Bajor i Jakub Dyjas w grze pojedynczej, Tomasz Lewandowski/Jakub Perek i Natalia Partyka/Katarzyna Grzybowska w grze podwójnej oraz para Patryk Zatówka/Julia Ślązak w grze mieszanej. 

Szczegółowe wyniki:

Kobiety - gra pojedyncza
Mężczyźni - gra pojedyncza
Kobiety - gra podwójna
Mężczyźni - gra podwójna
Gra podwójna mieszana