6 Grand Prix Polski Weteranów - Kwidzyn, 17-18.02.2018 - wyniki

W miniony weekend, czyli w dniach 17-18.02.2018 roku w Kwidzyniu odbył się VI turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. Blisko 200 zawodników z całej Polski rywalizowało w jedenastu kategoriach. Tym razem w gronie startujących znalazło się sześciu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Adam Reucki (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Dobrowolski Maciej (Łomża), Jarosław Żołądkowski (Białystok), Tadeusz Piotrowski (Białystok) oraz Krzysztof Rusiłowicz (Białystok).

W kategorii M40 najlepiej zaprezentował się Dobrowolski, który wywalczył miejsce 13-16, Chwojko zakończył start w przedziale 17-24, a Reucki ukończył turniej w przedziale 25-32. W M50 Żołądkowski uplasował się w przedziale miejsc 9-12. W kategorii M60 wystąpił tylko Rusiłowicz, który tym razem zajął miejsce w przedziale 13-16. Najstarszy nasz reprezentant, czyli Piotrowski stanął tym razem na najniższym stopniu podium w rywalizacji zawodników z grupy M70.