5 Grand Prix Polski Weteranów - Ostróda, 20-21.01.20178 - wyniki

W miniony weekend, czyli w dniach 20-21.01.2018 roku w Ostródzie odbył się V turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. Ponad 210 zawodników z całej Polski rywalizowało w dziesięciu kategoriach. Tym razem w gronie startujących znalazło się aż jedenastu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Adam Reucki (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Jarosław Dobrzyński (Płaska), Jan Bagiński (Płaska), Dobrowolski Maciej (Łomża), Zdzisław Sadowski (Czarna Białostocka), Janusz Orłów (Krasnopol), Henryk Szeszko (Augustów), Jarosław Żołądkowski (Białystok), Tadeusz Piotrowski (Białystok) oraz Krzysztof Rusiłowicz (Białystok).

W kategorii M40 Chowjko wywalczył miejsce 9-12, Dobrowolski zakończył start w przedziale 17-24, a Reucki ukończył turniej w przedziale 35-38. W M50 najlepiej zaprezentował się Żołądkowski, który ostatecznie uplasował się w przedziale miejsc 7-8. W przedziale miejsc 45-52 swój start zakończyli natomiast Bagiński i Dobrzyński. W kategorii M60 najwyżej swój start zakończył Rusiłowicz, który był 21. Sadowski uplasował się w przedziale 23-24, a Szeszko na miejscu 25-26. Orłów nie został sklasyfikowany. Najstarszy nasz reprezentant, czyli Piotrowski był drugi w rywalizacji zawodników z grupy M70.