Obóz sportowo-rekreacyjny - Rajgród, 1-11.07.2021 r. - informacja

W dniach 1-11 lipca 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rajgrodzie przy ul. Stanki 14 będzie organizowany obóz sportowo-rekreacyjny dla zawodników tenisa stołowego. Organizatorem obozu jest Sportowy Klub Tenisa Stołowego oraz Klub Uczelniany AZS PWSIiP METAL-TECHNIK Łomża.

Dojazd oraz powrót we własnym zakresie. Przyjazd 1.07.2021 r. w godzinach 15.00-18.00 (kolacja 18.30), zakończenie obozu 11.07.2021 r. (obiad o godz. 13.30). ZGŁOSZENIA: do dnia 24.06.2021 r., na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606-872-482 (W. Tarnacki).  Koszt turnusu - 950 zł/osoba. Wszelkich informacji udziela Wacław Tarnacki - 606 872 482.

Komunikat organizacyjny

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 5.06.2021 - wyniki

W minioną sobotę w SP nr 49 w Białymstoku rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których uczestniczyło łącznie ponad 40 zawodników z województwa podlaskiego oraz lubelskiego.

Zwycięzcami zawodów w turnieju gry pojedynczej zostali - Salecka Wiktoria i Chrzanowski Patryk. W rywalizacji deblowej pierwsze miejsce zajęli odpowiednio - para Salecka Wiktoria/ Serafin Antonina u młodziczek oraz para Perkowski Kacper/Grycuk Szymon u młodzików.

W klasyfikacji drużynowej lepsi okazali się przedstawiciele naszego województwa wygrywając rywalizację punktową w stosunku 26 do 22 punktów.

Komunikat końcowy zawodów

Poniżej szczegółowe wyniki:

Szczegółowe wyniki kat. młodzik

Szczegółowe wyniki kat. młodziczka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 5.06.2021 - lista startowa

Dzisiaj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) o godz. 11.00 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Poniżej znajdują się tabele turniejowe:

Kat. Młodzik

Kat. Młodziczka

Sukcesy reprezentantów województwa na Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych

W miniony weekend odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski żaków i żaczek, juniorów i juniorek oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W rywalizacji wzięli udział najlepsi tenisiści w kraju w poszczególnych kategoriach wiekowych. W turnieju wzięło udział liczne grono reprezentantów naszego województwa. 

Najlepsze wyniki jakie osiągnęli nasi reprezentanci to m.in. Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok) - 1 miejsce w kat. młodzieżowiec - deble, 2 miejsce w kat. młodzieżowiec - gra mieszana, Kiersnowska Natalia (Ósemka Białystok) - 3 miejsce w kat. żaczek - indywidualnie, Julia Jackowska i Kamila Gryko (UKS Dojlidy Białystok) - 3 miejsce w kat. młodzieżowiec - deble.

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 5.06.2021 - komunikat

W dniu 5.06.2021 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) o godz. 11.00 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. 

Prawo startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików posiada po 12 zawodniczek i zawodników z województw podlaskiego i lubelskiego z najwyższą pozycją w Ogólnopolskich Rankingach Młodziczek i Młodzików po 1 GPW/GPP. W przypadku niepełnego zgłoszenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupełnienia listy uczestników (powyżej 12 z jednego województwa). W zawodach mogą występować jedynie zawodniczki/zawodnicy urodzeni w roku 2008 i młodsi, posiadający aktualną licencję okresową PZTS oraz ważne badanie lekarskie.

Zgłoszeń dokonują kluby. W zgłoszeniu proszę o podanie PESEL zawodniczki/zawodnika. Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03 czerwca (czwartek) do godz. 21.00 - na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia do turniejów gry podwójnej w miejscu zawodów do godz. 12.00

Komunikat organizacyjny

Lista zawodników MMM - woj. podlaskie