Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorów - Białystok, 14.03.2021 - wyniki

W minioną niedzielę w Białymstoku w SP nr 49 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym, które połączone były z eliminacjami do Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek. W zawodach uczestniczyło ponad 60 tenisistów i tenisistek z naszego regionu.

Mistrzami województwa w grze pojedynczej zostali w tym roku Marcin Jarkowski (Dojlidy Białystok), a także Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok). W turnieju gry mieszanej najlepsza okazała się para Gabriela Dyszkiewicz/Kamil Smoluk (ATS Białystok). W turniejach gier podwójnych pierwsze lokaty wywalczyli Marek Krymski/Kamil Smoluk (MOSiR Grajewo/ATS Białystok) oraz Zuzanna Borek/Michalina Górska (Dojlidy Białystok).

W turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w kat. kobiet wygrała Michalina Górska (Dojlidy Białystok).

89. Indywidualne Mistrzostwa Polski odbędą się w dn. 26.03 - 28.03.2021 r. w Arłamowie.

Komunikat końcowy i szczegółowe wyniki

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorów - Białystok, 14.03.2021 - komunikat

14.03.2021 r. (niedziela) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku na ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego 2021 w tenisie stołowym seniorów i seniorek. 

Prawo startu w turnieju mają zawodniczki i zawodnicy w wieku seniora oraz młodsi z woj. podlaskiego posiadający licencje PZTS na sezon 2020/2021 oraz ważne badanie lekarskie.

Konkurencje Indywidualnych Mistrzostw Województwa:
- gra pojedyncza kobiet
- gra pojedyncza mężczyzn
- gra podwójna kobiet
- gra podwójna mężczyzn
- gra mieszana

Pula nagród w turnieju wynosi 1200 zł!

Komunikat organizacyjny

I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Dobrzyniewo Duże, 12.12.2020 - wyniki

W minioną sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dobrzyniewie Dużym ul. Szkolna 14 odbył się I turniej Grand Prix województwa podlaskiego w tenisie stołowym w kategoriach żak i skrzat.

Wśród dziewczynek w kategorii żak najlepsza tego dnia okazała się Zinczuk Olga z MOKS Słoneczny Stok Białystok. Natomiast w gronie chłopców pierwsze miejsce zajął Ryżewski Maciej z zespołu LUKS Suchowola. W rywalizacji skrzatów pierwsze lokaty wywalczyli Zinczuk Olga z MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz Sawicki Krzysztof z LUKS Suchowola.

Szczegółowe wyniki: kat. skrzatkat. żak

I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Dobrzyniewo Duże, 12.12.2020 - komunikat

W dniu 12.12.2020 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dobrzyniewie Dużym ul. Szkolna 14 odbędzie się I turniej tenisa stołowego w kategoriach żak i skrzat. Start zawodów zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają: 

- żacy i żaczki (rocznik 2010-2011) oraz młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Skrzaci, którzy chcą grać w turnieju żaków muszą posiadać licencję PZTS na sezon 2020/2021.
- skrzaci i skrzatki (rocznik 2011 i młodsi) z klubów województwa podlaskiego posiadający aktualne badania lekarskie.

W tej kategorii nie jest wymagana licencja PZTS. Prawa startu nie mają zawodnicy posiadający limit do I GP Polski żaków.

Komunikat organizacyjny skrzatów i żaków

I Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Grajewo, 22.11.2020 - wyniki

W dniu 22.11.2020 r. w Grajewie odbył się w pierwszy turniej w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii junior i juniorka oraz młodzik i młodziczka. Łącznie w zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu tenisistów z województwa podlaskiego. Wśród juniorek najlepsza okazała się Borek Zuzanna z UKS Dojlidy Białystok, zaś u juniorów pierwsze miejsce zajął Wandachowicz Michał reprezentujący również białostockie Dojlidy.

W rywalizacji młodzików najwyższe lokaty wywalczyli następujący zawodnicy: Kiersnowska Natalia (Ósemka Białystok) i Chrzanowski Patryk (Ósemka Białystok).

Więcej wyników poniżej.

kat. juniorkat. juniorkakat. młodzikkat. młodziczka