I Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Wysokie Maz., 16.09.2018 - wyniki

16.09.2018 r. w Wysokiem Mazowieckim odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii junior i juniorka oraz młodzik i młodziczka. Łącznie w zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu tenisistów z województwa podlaskiego. Wśród juniorek najlepsza okazała się Jarkowska Aleksandra z KU AZS PWSiP Łomża, zaś u juniorów pierwsze miejsce zajął Michalski Piotr z białostockich Dojlid. W rywalizacji młodzików najwyższe lokaty wywalczyli: Modzelewska Eliza (KU AZS PWSiP Łomża) i Perkowski Maciej (Dojlidy Białystok).

Więcej wyników poniżej.

kat. junior i juniorka, kat. młodzik i młodziczka

I Grand Prix Województwa Seniorów - Białystok, 23.09.2018 - komunikat

23.09.2018 r. w SP 49 (ul Armii Krajowej 32) w Białymstoku odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. Początek zawodów o godz. 10.00.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni tenisiści z województwa podlaskiego posiadający ważną licencję PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Awans do Grand Prix Polski uzyska dwóch najlepszych zawodników oraz dwie najlepsze zawodniczki w turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny 

I Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Wysokie Maz., 16.09.2018 - komunikat

W dniu 16.09.2018 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum w Wysokim Mazowieckim na ul. Ludowej 19 odbędzie się I turniej tenisa stołowego w kategoriach junior oraz młodzik. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają MŁODZICY i JUNIORZY oraz młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Prawa startu nie mają zawodnicy posiadający limit na I Grand Prix Polski w tych kategoriach wiekowych.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków - Kraśnik, 9-10.06.2018 - wyniki

W dniach 9-10 czerwca 2018 roku w Krakowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski żaków i żaczek. W rywalizacji wzięli udział najlepsi tenisiści w kraju z rocznika 2007 i młodsi. Na liście startowej w grze indywidualnej znalazło się trzech zawodników z województwa podlaskiego. Byli to: Jan Krutul, Stanisław Krutul oraz Kacper Perkowski (wszyscy ATS Białystok).

W turnieju gry pojedynczej Stanisław i Jan uplasowali się na miejscu 25-32. Kacper natomiast zakończył swój start na miejscu 33-40. W grze podwójnej wszyscy nasi przedstawiciele odpadli w pierwszej rundzie turnieju.

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów - Iława, 1-3.06.2018 - wyniki

W dniach 1-3 czerwca w Iławie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów. Zawodnicy uczestniczyli w jedenastu kategoriach singlowych - 4 kobiecych i 7 męskich oraz dwunastu kategoriach deblowych. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych MPW tym razem na liście startowej znalazło się sześciu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Tadeusz Piotrowski (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Dariusz Baruch (Białystok), Jarosław Żołądkowski (Białystok) Maciej Dobrowolski (Łomża) oraz Krzysztof Rusiłowicz (Białystok). Poniżej szczegółowe wyniki we wszystkich kategoriach.

Czytaj więcej...