„II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS” - Białystok, 5.06.2019 - komunikat

Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok zapraszają do udziału w II Młodzieżowym Turnieju o Puchar PZTS. Zawody zostaną rozegrane 5 czerwca 2019 na dużej sali Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku na 12 stołach Tibhar Smash ITTF.

Kategorie wiekowe to:
- MŁODZICY
- MŁODZICZKI
- KADECI
- KADETKI
- JUNIORZY
- JUNIORKI

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Poniżej komunikat organizacyjny

Komunikaty organizacyjne

Szkolenie kadry wojewódzkiej tenisa stołowego młodziczek i młodzików w okresie wakacyjnym 2019 r. - informacja

W tym sezonie kadra województwa młodzików i młodziczek będzie miała możliwość uczestnictwa w dwóch obozach sportowych. Pierwszy z nich to obóz sportowo-rekreacyjny w Rajgrodzie w dn. 30.06.2019 r. - 10.07.2019 r. Organizatorem tego obozu jest AZS PWSIiP Metal Technik Łomża. Drugi zaplanowany obóz sportowy odbędzie się w Barcinie w woj. kujawsko-pomorskim. Odbędzie się on w dniach 17-26.08.2019 r. Organizatorem jest KTS w Barcinie. Szczegółowe informacje wraz z listą osób powołanych znajdują się w komunikacie organizacyjnym zamieszczonym poniżej.

Komunikat organizacyjny

Szczegółowych informacji udzielają w zależności od zgrupowania: Wacław Tarnacki - tel. 606-872-482 oraz Tadeusz Zdzienicki - tel. 692-614-004. W załączniku oświadczenie rodziców - załącznik.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów - Suchowola, 18.05.2019 r. - wyniki

W minioną sobotę w Suchowola odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym, które połączone były z eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Mistrzami województwa w grze pojedynczej zostali: Bernatowicz Barbara (GOKSiT Suchowola, skrzatka), Ryżewski Maciej (GOKSiT Suchowola, skrzat), Zubrycka Olga (Ósemka Białystok, żaczka) oraz Perkowski Kacper (ATS, żak). 

Awans do Mistrzostw Polski uzyskali najlepsi zawodnicy turnieju eliminacyjnego gry pojedynczej w kategorii żak i żaczka.

Szczegółowe wyniki - skrzat i skrzatka, żak i żaczka.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów - Suchowola, 18.05.2019 r. - komunikat

18 maja o godz. 10.00 rozpoczną się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Żaków i Skrzatów. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli na ul. Augustowskiej 2.

Prawo startu w turnieju mają zawodniczki i zawodnicy w kategoriach wiekowych – żaczki i żacy - rocznik 2008 i młodsi, skrzatki i skrzaci – rocznik 2010 i młodsi. Startujący w kategorii żak muszą posiadać licencje PZTS na sezon 2018/2019 oraz aktualne badanie lekarskie. W kategorii skrzat nie obowiązują licencje.

Komunikat organizacyjny

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 12.05.2019 - wyniki

Dzisiaj w SP nr 49 w Białymstoku rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których uczestniczyło łącznie blisko 40 zawodników z województwa podlaskiego oraz lubelskiego. Zwycięzcami zawodów w turnieju gry pojedynczej zostali tenisiści z woj. lubelskiego - Pawelec Zuzanna i Zguczyński Szymon. W grze podwójnej oraz klasyfikacji drużynowej lepsi okazali się także przedstawiciele sąsiedniego województwa. Poniżej szczegółowe wyniki:

Szczegółowe wyniki