I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Suchowola, 28.09.2019 - wyniki

W minioną sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli odbył się I turniej Grand Prix województwa podlaskiego w tenisie stołowym w kategoriach żak i skrzat.

Wśród dziewczynek w kategorii żak najlepsza tego dnia okazała się Kiersnowska Natalia z Ósemki Białystok. Natomiast w gronie chłopców pierwsze miejsce zajął Grycuk Szymon z zespołu ATS Białystok. W rywalizacji skrzatów pierwsze lokaty wywalczyli Kabac Adrianna z ATS Białystok oraz Sokołowski Adam z Ósemki Białystok.

Szczegółowe wyniki: kat. skrzat, kat. żak

I Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Suchowola, 28.09.2019 - komunikat

W dniu 28.09.2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli (ul. Augustowska 2) odbędzie się I turniej tenisa stołowego w kategoriach żak i skrzat. Start zawodów zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają:

- żacy/żaczki (rocznik 2009-2010) i młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie.

- skrzaci/skrzatki (rocznik 2011 i młodsi) z klubów województwa podlaskiego posiadający aktualne badania lekarskie. Licencja PZTS nie jest wymagana.

Komunikat organizacyjny skrzatów i żaków

I Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Dobrzyniewo D., 21.09.2019 - wyniki

W minioną sobotę tj. 21.09.2019 r. odbył się w Dobrzyniewie Dużym pierwszy turniej w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii junior i juniorka oraz młodzik i młodziczka. Łącznie w zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu tenisistów z województwa podlaskiego. Wśród juniorek najlepsza okazała się Górska Michalina z UKS Dojlidy Białystok, zaś u juniorów pierwsze miejsce zajął tym razem Krystian Maciorowski reprezentujący MLUKS MOSiR Grajewo.

W rywalizacji młodzików najwyższe lokaty wywalczyli następujący zawodnicy: Adamczewska Aleksandra (Remik Stary Folwark) i Perkowski Kacper (ATS Białystok).

Więcej wyników poniżej.

kat. junior i juniorka, kat. młodzik i młodziczka

I Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Dobrzyniewo D., 21.09.2019 - komunikat

W dniu 21.09.2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym odbędzie się I turniej Grand Prix tenisa stołowego w kategoriach junior oraz młodzik. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają młodzicy i juniorzy oraz młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Awans na I Grand Prix Polski w powyższych kategoriach wiekowych uzyskają zwycięzcy turniejów.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

I Grand Prix Województwa Kadetów i Seniorów - Białystok, 08.09.2019 - wyniki

W minioną niedzielę w sali gimnastycznej SP 49 (ul Armii Krajowej 32) w Białymstoku odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i kadet. Był to pierwszy turniej z cyklu Grand Prix w sezonie 2019/2020.

W zawodach wzięło udział 11 seniorek oraz 30 seniorów z całego województwa. Wśród kobiet najlepsza była Miklaszewska Maja z AZS PWSIP Łomża, zaś u mężczyzn pierwsze miejsce zajął Walaszek Przemysław reprezentujący białostocki klub Dojlidy. W rywalizacji kadetów walczyło 7 dziewczynek i 38 chłopców. Pierwsze lokaty padły łupem zawodników klubu Dojlidy Białystok - Jarkowskiej Alicji oraz Gryka Konrada. Wszyscy uzyskali awans na I Grand Prix Polski w swoich kategoriach. Więcej wyników poniżej.

Szczegółowe wyniki seniorów

Szczegółowe wyniki kadetów