Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków - Kraśnik, 9-10.06.2018 - wyniki

W dniach 9-10 czerwca 2018 roku w Krakowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski żaków i żaczek. W rywalizacji wzięli udział najlepsi tenisiści w kraju z rocznika 2007 i młodsi. Na liście startowej w grze indywidualnej znalazło się trzech zawodników z województwa podlaskiego. Byli to: Jan Krutul, Stanisław Krutul oraz Kacper Perkowski (wszyscy ATS Białystok).

W turnieju gry pojedynczej Stanisław i Jan uplasowali się na miejscu 25-32. Kacper natomiast zakończył swój start na miejscu 33-40. W grze podwójnej wszyscy nasi przedstawiciele odpadli w pierwszej rundzie turnieju.

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów - Iława, 1-3.06.2018 - wyniki

W dniach 1-3 czerwca w Iławie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów. Zawodnicy uczestniczyli w jedenastu kategoriach singlowych - 4 kobiecych i 7 męskich oraz dwunastu kategoriach deblowych. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych MPW tym razem na liście startowej znalazło się sześciu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Tadeusz Piotrowski (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Dariusz Baruch (Białystok), Jarosław Żołądkowski (Białystok) Maciej Dobrowolski (Łomża) oraz Krzysztof Rusiłowicz (Białystok). Poniżej szczegółowe wyniki we wszystkich kategoriach.

Czytaj więcej...

Sprawozdawczy Walny Zjazd POZTS - Białystok, 13.06.2018 r. - informacja

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku uprzejmie informuje, że Sprawozdawczy Walny Zjazd POZTS odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 31 w Białymstoku, ul. Żurawia 12 w dniu 13.06.2018 r. (środa).

godz. 17.00 – I termin
godz.17.15– II termin


Jerzy Mazur – prezes POZTS

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów - Białystok, 19.05.2018 r. - wyniki

W minioną sobotę w Białymstoku odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym, które połączone były z eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Mistrzami województwa w grze pojedynczej zostali: Buchowska Magda (ATS, skrzatka), Perkowski Kacper (ATS, skrzat), Adamczewska Aleksandra (Remik Stary Folwark, żaczka) oraz Krutul Jan (ATS, żak). W grach podwójnych pierwsza miejsca zajęły pary: Adamczewska/Popowska oraz Krutul/Krutul.

Awans do Mistrzostw Polski uzyskało po dwóch najlepszych zawodników turnieju eliminacyjnego gry pojedynczej.

Szczegółowe wyniki - skrzat i skrzatka, żak i żaczka.

9 Grand Prix Polski Weteranów - Wałbrzych, 12-13.05.2018 - wyniki

Za nami ostatni już w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. 130 zawodników z całej Polski rywalizowało w ten weekend w Wałbrzychu. Tym razem na liście startowej znalazło się pięciu przedstawicieli naszego województwa. Byli to: Adam Reucki (Białystok), Marcin Chwojko (Białystok), Dariusz Baruch (Białystok), Jarosław Żołądkowski (Białystok) oraz Tadeusz Zdzienicki (Białystok).

W kategorii M40 tym razem na wyższej lokacie udział zakończył Reucki, który uplasował się w przedziale 9-12. Chwojko natomiast swój start zakończył na miejscu 13-16. W M50 pierwsze miejsce zajął Żołądkowski. W tej samej kategorii Baruch uplasował się na miejscu 9-12. W kategorii M60 Zdzienicki uplasował się na miejscu 7-8.

Czytaj więcej...