Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów - Suchowola, 18.05.2019 r. - komunikat

18 maja o godz. 10.00 rozpoczną się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Żaków i Skrzatów. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli na ul. Augustowskiej 2.

Prawo startu w turnieju mają zawodniczki i zawodnicy w kategoriach wiekowych – żaczki i żacy - rocznik 2008 i młodsi, skrzatki i skrzaci – rocznik 2010 i młodsi. Startujący w kategorii żak muszą posiadać licencje PZTS na sezon 2018/2019 oraz aktualne badanie lekarskie. W kategorii skrzat nie obowiązują licencje.

Komunikat organizacyjny

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 12.05.2019 - wyniki

Dzisiaj w SP nr 49 w Białymstoku rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których uczestniczyło łącznie blisko 40 zawodników z województwa podlaskiego oraz lubelskiego. Zwycięzcami zawodów w turnieju gry pojedynczej zostali tenisiści z woj. lubelskiego - Pawelec Zuzanna i Zguczyński Szymon. W grze podwójnej oraz klasyfikacji drużynowej lepsi okazali się także przedstawiciele sąsiedniego województwa. Poniżej szczegółowe wyniki:

Szczegółowe wyniki

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 12.05.2019 - drabinki turniejowe

Wczoraj odbyło się losowanie drabinek turniejowych do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które jutro tj. 12 maja odbędą się w Białymstoku w Szkole Podstawowej nr 49. Poniżej wyniki losowania:

Młodzik

Młodziczka

Międzywojewódzkie eliminacje do drużynowych Mistrzostw Polski kadetów i kadetek - Białystok, 28.04.2019 r. - wyniki

W dniu 28 kwietnia 2019 odbyły się Międzywojewódzkie eliminacje do turnieju drużynowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Kadet. Awans do turnieju ogólnopolskiego uzyskały zespoły z województwa lubelskiego - Lewart Lubartów (kadetki) oraz KS CKFIS Bełżyce (kadeci). Z drużyn z województwa podlaskiego udział wzięły KU AZS PWSIP Łomża w rywalizacji dziewczyn oraz Ósemka Białystok w turnieju chłopców.

Szczegółowe wyniki

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Białystok, 12.05.2019 - komunikat

W dniu 12.05.2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32 (osiedle Leśna Dolina) o godz. 11.30 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Prawo startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików posiada po 12 zawodniczek i zawodników z województw podlaskiego i lubelskiego z najwyższą pozycją w Ogólnopolskich Rankingach Młodziczek i Młodzików po 3. WTK/GPP. W przypadku niepełnego zgłoszenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupełnienia listy uczestników (powyżej 12 z jednego województwa). W zawodach mogą występować jedynie zawodniczki/zawodnicy urodzeni w roku 2006 i młodsi, posiadający aktualną licencję okresową zawodnika PZTS oraz ważne orzeczenie lekarskie.

Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09 maja (czwartek) godz. 18.00 – dotyczy również zawodniczek/zawodników rezerwowych do godz. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia do turniejów gry podwójnej w miejscu zawodów do godz. 12.00.

Komunikat organizacyjny