III Grand Prix Województwa Seniorów - Białystok, 14.01.2018 - wyniki

W minioną niedzielę w SP nr 49 w Białymstoku miał miejsce trzeci z cyklu turniejów w ramach Grand Prix Województwa podlaskiego w kategorii seniorów. W zawodach wzięło udział 15 zawodniczek oraz 31 zawodników z całego regionu. 

Wśród kobiet najlepsza była Kamila Gryko z klubu Dojlidy Białystok, zaś u mężczyzn pierwsze miejsce zajął Przemek Walaszek również reprezentujący białostockie Dojlidy.

Awans na Grand Prix Polski uzyskała także Joanna Sokołowska (AZS PWSIP Łomża) oraz Maksymilian Kulpa (MOKS Słoneczny Stok). Szczegółowe wyniki poniżej.

Wyniki

II Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Białystok, 13.01.2018 - wyniki

W minioną sobotę w PG 16 w Białymstoku odbył się drugi turniej w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii żaków i skrzatów. W zawodach startowali najmłodsi adepci tenisa stołowego w naszym województwie. Prawo startu w żakach mieli zawodnicy urodzeni od roku 2007, zaś w skrzatach od początku 2009 roku. Zwycięzcy oprócz pucharów i dyplomów otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez klub UKS ATS Białystok.

Wśród dziewczynek w kategorii żak najlepsza tego dnia okazała się Adamczewska Aleksandra z Remika Stary Folwark. Natomiast w gronie chłopców pierwsze miejsce zajął Krutul Stanisław z ATSu Białystok. 

Poza wyżej wymienioną dwójką awans na II Grand Prix Polski uzyskali: Popowska Izabela (MLUKS MOSIR Grajewo) wśród żaczek oraz Krutul Jan (ATS Białystok) w gronie żaków. Wśród skrzatów wygrali: Perkowski Kacper oraz Buchowska Magda (oboje ATS Białystok).

Szczegółowe wyniki

III Grand Prix Województwa Juniorów i Młodzików - Grajewo, 21.01.2018 - komunikat

W dniu 21.01.2018 r. w hali sportowej MOSIR w Grajewie na ul. Strażackiej 2 odbędzie się III turniej tenisa stołowego w kategoriach młodzik, młodziczka, junior oraz juniorka. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają młodziczki, młodzicy, juniorki i juniorzy oraz młodsi z terenu województwa podlaskiego posiadający aktualne licencje PZTS i badania lekarskie. Zawodnicy posiadający imienny limit PZTS do III GP Polski nie startują w turnieju. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

III Grand Prix Województwa Seniorów - Białystok, 14.01.2018 - komunikat

14.01.2018 r. w SP 49 (ul Armii Krajowej 32) w Białymstoku odbędzie się trzeci turniej z cyklu Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. Początek zawodów o godz. 10.00.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni tenisiści z województwa podlaskiego posiadający ważną licencję PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Awans do Grand Prix Polski uzyska dwóch najlepszych zawodników oraz dwie najlepsze zawodniczki w turnieju. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny 

II Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków - Białystok, 13.01.2018 - komunikat

W dniu 13.01.2018 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 42 w Białymstoku przy ul. Sokólskiej 1 odbędzie się II turniej tenisa stołowego w kategoriach żak i skrzat. Start zawodów zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w II GPW posiadają żacy i żaczki (2007-2008), skrzaty i skrzatki (2009 i młodsi) z terenu województwa podlaskiego posiadający aktualne badania lekarskie oraz licencję PZTS na sezon 2017/2018. Skrzaci, którzy chcą grać w kategorii żaków też muszą posiadać aktualną licencję. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Komunikat organizacyjny kat. żak i skrzat