Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Łucka, 24.10.2020 - wyniki

W dniu 24.10.2020 (sobota) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łucce odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których uczestniczyło łącznie blisko 30 zawodników z województwa podlaskiego oraz lubelskiego. Zwycięzcami zawodów w turnieju gry pojedynczej zostali tenisiści z woj. lubelskiego - Zgierska Aleksandra i Bielecki Maciej. W grze podwójnej oraz klasyfikacji drużynowej lepsi okazali się także przedstawiciele województwa lubelskiego. Poniżej szczegółowe wyniki:

Szczegółowe wyniki

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Łucka, 24.10.2020 - komunikat

W dniu 24.10.2020 (sobota) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łucce o godz. 11.00 odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. 

Prawo startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików posiada po 12 zawodniczek i zawodników z województw podlaskiego i lubelskiego z najwyższą pozycją w Ogólnopolskich Rankingach Młodziczek i Młodzików po 3. WTK/GPP. W przypadku niepełnego zgłoszenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupełnienia listy uczestników (powyżej 12 z jednego województwa). W zawodach mogą występować jedynie zawodniczki/zawodnicy urodzeni w roku 2007 i młodsi, posiadający aktualną licencję okresową zawodnika PZTS na sezon 2019/2020 oraz ważne orzeczenie lekarskie. Obowiązują roczniki i licencje z sezonu 2019/2020

Zgłoszeń dokonują OZTS-y. Przy każdej osobie startującej należy podać PESEL ZAWODNIKA. Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.10.2020 r. (czwartek) do godz. 18.00 – dotyczy również zawodniczek/zawodników rezerwowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia do turniejów dotyczą również gry podwójnej.

Komunikat organizacyjny

IV Grand Prix Podlasia - Dobrzyniewo Duże, 3.10.2020 r. - wyniki

W dniu 03.10.2020 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół  w Dobrzyniewie Dużym został rozegrany czwarty turniej Grand Prix Podlasia w tenisie stołowym.

Najlepszymi okazali się: Jarosław Żołądkowski (w kat. 35-55 lat) i Mirosław Łukaszuk (w kat. 56 lat i więcej). W pierwszej kategorii na podium znaleźli się także: Czesław Morzy i Michał Bronakowski, zaś w drugiej podium uzupełnili Kazimierz Żyliński i Kazimierz Popławski.

W całym cyklu 4 turniejów kolejność była następująca:

kat. 35-55 lat

1. Jarosław Żołądkowski – 270 pkt

2. Czesław Morzy – 239 pkt

3. Michał Bronakowski – 239 pkt

kat. pow. 56 lat

1. Mirosław Łukaszuk – 270 pkt

2. Kazimierz Żyliński – 251 pkt

3. Kazimierz Popławski – 232 pkt 

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz narody finansowe. Poniżej klasyfikacja końcowa oraz wyniki turnieju:

Klasyfikacja końcowa 

Wyniki turnieju

 

IV Grand Prix Podlasia - Dobrzyniewo Duże, 3.10.2020 r. - komunikat

W sobotę 03.10.2020 r. w Dobrzyniewie Dużym odbędzie się IV GRAND PRIX PODLASIA weteranów w tenisie stołowym. Początek zawodów o godz. 10.00. Turniej ten kończy cykl Grand Prix weteranów w roku 2020. Po zakończeniu turnieju nagrodzimy najlepszych zawodników w przekroju 4 turniejów.

Przypominamy że do końcowej klasyfikacji bierzemy 3 najlepsze rezultaty z wszystkich turniejów z poszczególnych kategorii wiekowych - I miejsce
– 300 zł II miejsce – 200 zł III miejsce – 100 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność na ceremonii zakończenia turnieju.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym IV GP weteranów i aktualną klasyfikacją po trzech turniejach.

Klasyfikacja po III turniejach

Komunikat organizacyjny

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów oraz Juniorów- Wysokie Maz., 20.09.2020 - wyniki

W minioną niedzielę o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkól w Wysokiem Mazowieckiem na ul. Ludowej 5 odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów, a także drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategorii młodzik i kadet.

W indywidualnych mistrzostwach województwa podlaskiego w kategorii juniorek pierwsze miejsce wywalczyła Kamila Gryko (Dojlidy Białystok), zaś w kategorii juniorów zwycięstwo odniósł Piotr Michalski (Dojlidy Białystok). W rywalizacji deblowej na najwyższym stopniu podium stanęły pary: Łącka/Filipowicz oraz Michalski/Perkowski F. W turnieju mikstów złote krążki wywalczył debel Górska/Michalski.

Mistrzami województwa w poszczególnych kategoriach drużynowych zostali zawodnicy następujących drużyn: Ósemka II Białystok (młodziczki), ATS Białystok (młodzicy), UKS Dojlidy Białystok (kadetki), UKS Dojlidy Białystok (kadeci), UKS Dojlidy II Białystok (juniorki) oraz UKS Dojlidy Białystok (juniorzy).

Szczegółowe wyniki:

kat. drużynowa

kat. junior