IV MEMORIAŁ IM.PIOTRA DAWIDA PUCHLIKA W TENISIE STOŁOWYM POD PATRONATEM WÓJTA GMINY SZYPLISZKI- wyniki

W dniach 10-11.06.2022 odbył się IV MEMORIAŁ IM.PIOTRA DAWIDA PUCHLIKA W TENISIE STOŁOWYM POD PATRONATEM WÓJTA GMINY SZYPLISZKI. Poniżej wyniki

 

IV Memoriał P. Puchlika – wyniki końcowe


Zerówka chłopcy
1. Łaban Dawid (Gołdap)
2. Milewski Maciej (Gołdap)
3. Baranowski Jakub (Słobódka)

Zerówka dziewczyny
1. Trzcińska Lena (Gołdap)
2. Borkowska Dominika (Pisanica)
3. Borkowska Laura (Pisanica)
4. Degutis Laura (Słobódka)
5. Burzyńska Zuzanna (Słobódka)

Skrzat chłopcy
1. Karczewski Szymon (Olecko)
2. Chociej Adam (Korycin)
3. Łaban Damian (Gołdap)
4. Strzała Fabian (Słobódka)
5-6. Chiliński Jakub (Słobódka)
5-6. Ostaszewski Michał (Słobódka)
7-8. Niewiarowski Franciszek (Słobódka)
7-8. Sienkiewicz Adam (Słobódka)

Skrzat dziewczyny
1. Bućko Amelia (Pisanica)
2. Sokół Oliwia (Gołdap)
3. Moroz Sylwia (Stary Folwark)
4. Radzewicz Klara (Stary Folwark)
5-6. Staśkiewicz Zuzanna (Słobódka)
5-6. Witkowska Dorota (Słobódka)
7-8. Sienkiewicz Iza (Słobódka)
7-8. Podurgiel Judyta (Słobódka)
9-10. Leszczyńska Maja (Słobódka)
9-10. Kaszuba Kornelia (Słobódka)

Żak chłopcy
1. Sokołowski Fabian (Pisanica)
2. Bajko Antoni (Korycin)
3. Szubzda Arkadiusz (Korycin)
4. Łaban Dominik (Gołdap)
5-6. Kruk Jan (Korycin)
5-6. Radzewicz Jan (Stary Folwark)
7-8. Zaniewski Szymon (Korycin)
7-8. Jaśkiewicz Robert (Słobódka)
9-12. Śliwiński Samuel (Słobódka)
9-12. Staśkiewicz Damian (Słobódka)
9-12. Dębowski Antoni (Słobódka)
9-12. Domalewski Gabriel (Słobódka)
13-16. Siłkowski Aleks (Słobódka)
13-16. Degutis Mateusz (Słobódka)
13-16. Żebrowski Rafał (Słobódka)
13-16. Kotnarowski Sylwester (Słobódka)
17-24. Kozłowski Kacper (Słobódka)
17-24. Obuchowski Oskar (Słobódka)
17-24. Obuchowski Kacper (Słobódka)
17-24. Karczewski Szymon (Słobódka)
17-24. Grygieńć Antoni (Słobódka)
17-24. Żaborowski Bartłomiej (Słobódka)
17-24. Jaśkiewicz Dominik (Słobódka)
17-24. Zdancewicz Łukasz (Słobódka)

Żak dziewczyny
1. Sowa Maja (Gołdap)
2. Święcka Kornelia (Gołdap)
3. Szydłowska Oliwia (Olecko)
4. Chociej Kinga (Korycin)
5-6. Dubielewska Anna (Słobódka)
5-6. Obuchowska Amelia (Słobódka)
7-8. Porada Milena (Słobódka)
7-8. Wasilewska Julia (Słobódka)
9-12. Zdancewicz Zuzanna (Słobódka)
9-12. Ostrowska Wiktoria (Słobódka)
9-12. Aleksa Natalia (Słobódka)
9-12. Ołownia Maja (Słobódka)

Młodzik chłopcy
1. Dzikoński Dominik (Pisanica)
2. Zdanuczyk Mateusz (Białystok)
3. Butkiewicz Jan (Nowa Wieś)
4. Wasilewski Adam (Słobódka)
5-6. Słowikowski Aleksander (Słobódka)
5-6. Woźniewski Daniel (Korycin)
7-8. Kruk Kacper (Korycin)
7-8. Szubzda Kewin (Korycin)
9-12. Burzyński Sebastian (Słobódka)
9-12. Racis Dominik (Słobódka)
9-12. Ziembal Krzysztof (Słobódka)
9-12. Stefanowicz Adrian (Słobódka)
13-16. Makowski Miłosz (Słobódka)
13-16. Staśkiewicz Bartosz (Słobódka)
13-16. Klimaszewski Piotr (Słobódka)
13-16. Bartosek Eryk (Słobódka)

Młodzik dziewczyny
1. Bobrukiewicz Paulina (Korycin)
2. Krukiel Martyna (Korycin)
3. Bajkowska Paulina (Korycin)
4. Rutkowska Lena (Korycin)
5-6. Sokołowska Amelia (Słobódka)
5-6. Wiesławska Karolina (Korycin)
7-8. Grygutis Amelia (Słobódka)
7-8. Kajecka Wiktoria (Słobódka)
9. Szlaszyńska Katarzyna (Słobódka)

Kadet chłopcy
1. Ziarko Maciej (Pisanica)
2. Jadeszko Kacper (Gołdap)
3. Pieczulis Kacper (Słobódka)
4. Marcinkiewicz Mateusz (Nowa Wieś)
5-6. Bobrowski Kamil (Słobódka)
5-6. Radzaj Igor (Nowa Wieś)
7-8. Kozłowski Norbert (Słobódka)
7-8. Stefanowicz Dawid (Słobódka)
9-12. Cipielewski Łukasz (Nowa Wieś)
9-12. Burzyński Sebastian (Słobódka)
9-12. Kajecki Mateusz (Słobódka)
9-12. Grygieńć Sebastian (Słobódka)
13-16. Szupień Krzysztof (Słobódka)
13-16. Leszczyński Błażej (Słobódka)
13-16. Bobrowski Wiktor (Słobódka)
13-16. Bartosek Alan (Słobódka)

Kadet dziewczyny
1. Ułanowicz Katarzyna (Gołdap)
2. Jaśkiewicz Anita (Słobódka)
3. Siejewicz Aleksandra (Słobódka)
4. Staśkiewicz Olga (Słobódka)

Szkoły średnie
1. Szeszko Karol (Białobrzegi)
2. Bronakowski Maciej (Białobrzegi)
3. Marcinkiewicz Mateusz (Gołdap)
4. Zdanuczyk Mateusz (Białystok)
5-6. Trzciński Bartłomiej (Gołdap)
5-6. Słowikowski Aleksander (Słobódka)
7-8. Makowski Miłosz (Słobódka)
7-8. Bobrowski Wiktor (Słobódka)
9. Bobrowski Miłosz (Słobódka)

Open mężczyźni
1. Jarkowski Marcin (Białystok)
2. Klejna Marcin (Kuźnica)
3. Barszczewski Jakub (Słobódka)
4. Marcinkiewicz Mateusz (Gołdap)
5-6. Wikarski Bogdan (Gołdap)
5-6. Sadowski Zdzisław (Korycin)
7-8. Szeszko Karol (Białobrzegi)
7-8. Zdanuczyk Mateusz (Białystok)
9-12. Bronakowski Maciej (Białobrzegi)
9-12. Kisłowski Kamil (Krasnopol)
9-12. Moroz Marek (Słobódka)
9-12. Różycki Marek (Gołdap)
13-16. Klejna Piotr (Kuźnica)
13-16. Makowski Wojciech (Słobódka)
13-16. Trzciński Bartłomiej (Gołdap)
13-16. Suchocki Sławomir (Słobódka)

Open kobiety
1. Jarkowska Agnieszka (Białystok)
2. Jabłońska Agnieszka (Słobódka)
3. Sztabińska Vanessa (Słobódka)

Gry podwójne
1. Barszczewski Jakub/Marcinkiewicz Mateusz (Słobódka/Gołdap)
2. Jarkowski Marcin/Zdanuczyk Mateusz (Białystok)
3. Różycki Marek/Wikarski Bogdan (Gołdap)
4. Bronakowski Maciej/Szeszko Karol (Białobrzegi)
5-6. Suchocki Sławomir/Moroz Marek (Słobódka)
5-6. Klejna Marcin/Klejna Piotr (Kuźnica)