Wyniki VI Otwartych Mistrzostw Gminy Kalinowo w tenisie stołowym - Pisanica, 14-15.05.2022 r.

Bardzo liczna grupa zawodników z Podlasia wzięła udział w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo, które odbyły się w Pisanicy. Wystartowali zawodnicy m.in. z Białegostoku, Grajewa, Kolna, Białobrzegów, Augustowa, Sokółki, Chodorówki i Kuźnicy.  

 

 

 

 

 

Wyniki VI Otwartych Mistrzostw Gminy Kalinowo w tenisie stołowym - Pisanica, 14-15.05.2022 r.

Zerówka - dziewczęta:
1. Borkowska Dominika - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Borkowska Laura - LUKS ABC Żak Pisanica
3. Trzcińska Lena - UKS Gołdap Zdrój
4. Kalicka Kamila - LUKS ABC Żak Pisanica

Zerówka - chłopcy:
1. Milewski Maciej - UKS Gołdap Zdrój
2. Łaban Dawid - UKS Gołdap Zdrój
3. Brodowski Franciszek - MLKS Czarni Olecko
4. Szpaczko Filip - LUKS ABC Żak Pisanica

Skrzat - dziewczęta:
1. Bućko Amelia - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Pieńczykowska Liwia - MOSiR Grajewo
3. Murawska Maja - GKTS Giżycko
4. Imierska Kornelia - UWM AZS Olsztyn
5-6. Sokół Oliwia - UKS Gołdap Zdrój
5-6. Kaczmar Hanna - GKTS Giżycko
7. Lachowicz Nadia - GKTS Giżycko

Skrzat - chłopcy:
1. Brodowski Tobiasz - MLKS Czarni Olecko
2. Karczewski Szymon - MLKS Czarni Olecko
3. Łaban Damian - UKS Gołdap Zdrój
4. Danowski Alan - LUKS ABC Żak Pisanica

Żak - dziewczęta:
1. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
2. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
3. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Pawłowska Monika - UWM AZS Olsztyn
5-6. Bronk Aleksandra - GKTS Giżycko
5-6. Szydłowska Oliwia - MLKS Czarni Olecko
7. Imierska Kornelia - UWM AZS Olsztyn

Żak - chłopcy:
1. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Brodowski Tobiasz - MLKS Czarni Olecko
3. Karczewski Szymon - MLKS Czarni Olecko
4. Orzoł Bartosz - GKTS Giżycko
5-6. Karłowicz Mikołaj - UKS Konieczki Ełk
5-6. Sienkiewicz Krystian - GKTS Giżycko
7-8. Markowski Hubert - UKS Gołdap Zdrój
7-8. Łaban Dominik - UKS Gołdap Zdrój
9. Łaskowski Kacper - UKS Konieczki Ełk

Młodzik - dziewczęta:
1. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
3. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
4. Pawłowska Monika - UWM AZS Olsztyn
5-6. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko
5-6. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
7-8. Mroczkowska Gabriela - KOKiS Kolno
7-8. Szydłowska Oliwia - MLKS Czarni Olecko

Młodzik - chłopcy:
1. Ryżewski Maciej - Chodorówka
2. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
3. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
5-6. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Fiedorowicz Szymon - MLKS Czarni Olecko
7-8. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
7-8. Zduniak Jakub - UKS Konieczki Ełk
9-12. Zera Krzysztof - GKTS Giżycko
9-12. Trzciński Bartosz - UKS Gołdap Zdrój
9-12. Łaskowski Kacper - UKS Konieczki Ełk
9-12. Orzoł Bartosz - GKTS Giżycko
13-14. Karłowicz Mikołaj - UKS Konieczki Ełk
13-14. Goliczewski Kacper - MOSiR Grajewo

Kadet - dziewczęta:
1. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko
3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Ułanowicz Katarzyna - UKS Gołdap Zdrój

Kadet - chłopcy:
1. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
3. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Ryżewski Maciej - Chodorówka
5-6. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
5-6. Fiedorowicz Szymon - MLKS Czarni Olecko
7-8. Zduniak Jakub - UKS Konieczki Ełk
7-8. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
9-10. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk
9-10. Zduniak Sebastian - UKS Konieczki Ełk

Szkoła średnia - dziewczęta:
1. Jankowska Julia - Gołdap
2. Prostko Elżbieta - UKS Konieczki Ełk
3. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica

Szkoła średnia - chłopcy:
1. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
2. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
3. Bajkowski Kacper - Ósemka Białystok
4. Szczuka Kamil - Ósemka Białystok
5-6. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Kotowicz Oliwier - Ósemka Białystok
7-8. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
7-8. Gajewski Wojciech - UKS Konieczki Ełk
9-12. Kalbarczyk Paweł - Ósemka Białystok
9-12. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
9-12. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo
9-12. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
13. Markowski Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

Weterani + 50 lat:
1. Żołądkowski Jarosław - KS Galaxy Białystok
2. Malinowski Stanisław - UKS Konieczki Ełk
3. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
4. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój
5-6. Antropik Krzysztof - SKTS Sokółka
5-6. Dąbrowski Tadeusz - SKTS Sokółka
7-8. Dobrzyński Jarosław - UKS Białobrzegi
7-8. Motybel Jacek - UKS Białobrzegi
9. Majder Dariusz - Ełk

Weterani + 60 lat:
1. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
2. Nawrot Jan - Olecko
3. Szeszko Henryk - UKS Białobrzegi
4. Uzdowski Marek - Tajenko-Bargłów Kościelny
5. Jankowski Henryk - Ełk

Open Kobiet:
1. Baranowska Beata - SKTS Sokółka
2. Kotowska Iwona - Pisanica

Open:
1. Karniej Robert - MLKS Czarni Olecko
2. Wołosowicz Łukasz - Ósemka Białystok
3. Żołądkowski Jarosław - KS Galaxy Białystok
4. Klejna Marcin - Kuźnica
5-6. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój
5-6. Szczuka Kamil - Ósemka Białystok
7-8. Kotowicz Oliwier - Ósemka Białystok
7-8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
9-12. Królewicz Tyberiusz - Ełk
9-12. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo
9-12. Żukowski Karol - SKTS Sokółka
9-12. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
13-16. Bajkowski Kacper - Ósemka Białystok
13-16. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi
13-16. Kalbarczyk Paweł - Ósemka Białystok
13-16. Gajewski Wojciech - UKS Konieczki Ełk
17-24. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
17-24. Siłkowski Szymon - UKS Białobrzegi
17-24. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
17-24. Baranowska Beata - SKTS Sokółka
17-24. Winikajtys Dariusz - Ełk
17-24. Dąbrowski Tadeusz - SKTS Sokółka
17-24. Janiszewski Mariusz - Grajewo
17-24. Nawrot Jan - Olecko
25-32. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
25-32. Żukowski Paweł - SKTS Sokółka
25-32. Dobrzyński Jarosław - UKS Białobrzegi
25-32. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
25-32. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
25-32. Ruszczyk Paweł - Ełk
25-32. Markowski Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
25-32. Motybel Jacek - UKS Białobrzegi
33-39. Gulczyński Mariusz - UKS Gołdap Zdrój
33-39. Turniak Szczepan - Ełk
33-39. Kuczyński Jacek - Koleśniki
33-39. Borkowski Szymon - Mazurowo
33-39. Szpaczko Rafał - Ełk
33-39. Szeszko Henryk - UKS Białobrzegi
33-39. Antropik Krzysztof - SKTS Sokółka

Gry podwójne:
1. Królewicz Tyberiusz / Siłkowski Szymon
2. Karniej Robert / Bronakowski Michał
3-4. Żyliński Kazimierz / Omelianiuk Tadeusz
3-4. Różycki Marek / Marcinkiewicz Mateusz
5-8. Wołosowicz Łukasz / Janiszewski Sebastian
5-8. Żukowski Paweł / Baranowska Beata
5-8. Dąbrowski Tadeusz / Janiszewski Mariusz
5-8. Ziarko Maciej / Markowski Dominik
9-16. Żukowski Karol / Antropik Krzysztof
9-16. Bronakowski Maciej / Malinowski Kacper
9-16. Kotowicz Oliwier / Kalbarczyk Paweł
9-16. Szczuka Kamil / Bajkowski Kacper
9-16. Winikajtys Dariusz / Ruszczyk Paweł
9-16. Żołądkowski Jarosław / Szeszko Henryk
9-16. Gulczyński Mariusz / Dzikońska Nikola
9-16. Motybel Jacek / Dobrzyński Jarosław