Turniej w Kolnie- wyniki

Poniżej prezentujemy wyniki I Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego Im. „Jana z Kolna’’ , który odbył się 19-20.03.2022 r. w Kolnie. 

 

 

 

 


I. kategoria: klasy I-III szkoły podstawowe dziewcząt i chłopców
1. Sokołowski Fabian - Pisanica
2. Zińczuk Olga - Białystok
3. Baniewska Iga - Giżycko
4. Brodowski Tobiasz - Giżycko
5. Karczewski Szymon- Olecko
6. Romaniuk Aleksander- Białystok
7. Bronk Aleksandra - Giżycko
8. Sienkiewicz Krystian - Giżycko
9-12. Szymanowski Janek – Kolno; Lech Karol – Białystok; Romaniuk Mateusz – Białystok; Skibniewski Ignacy – Suwałki 13-15. Grużewska Roksana- Kolno; Grużewski Dawid- Kolno

II. Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe dziewcząt i chłopców
1. Dzikoński Dominik- Pisanica
2. Saulewicz Jan- Olecko
3. Kozłowski Szymon- Białystok
4. Gajewczyk Magdalena- Pisanica
5-6. Szynkiewicz Michał- Białystok; Kresin Kamil- Giżycko
7-8. Prusinowski Aleks- Kolno; Ciborowski Bartosz- Białystok
9-12. Dzikońska Nikola- Pisanica; Krasowski Błażej- Białystok; Citkowski Wojciech- Białystok; Zera Krzysztof- Giżycko
13-16. Wróblewski Dawid- Kolno; Okoń Igor- Kolno; Grużewski Marcin- Kolno; Krulik Jakub- Białystok 17-18. Rakowski Maks- Kolno; Orzeł Bartosz- Giżycko;

III. Kategoria: Klasy VII-VIII szkoły podstawowe dziewcząt i chłopców
1. Kotowski Łukasz- Gać
2. Okoń Oliwier- Kolno
3. Szczepankowski Karol- Kolno
4. Filipkowski Tomasz- Kolno
IV. Kategoria: szkoły ponadpodstawowe dziewcząt i chłopców
1. Janiszewski Sebastian- Grajewo
2. Tarnacki Kacper- Łomża
3. Prusinowski Szymon- Kolno
4. Rutkowski Dawid- Łomża
5. Zieliński Paweł- Kolno
6. Jurzak Bartłomiej- Łomża
7-8. Połomska Zuzanna- Kolno; Murawski Jakub- Kolno

V. Kategoria: KOLNIAK
1. Żołowicz Zdzisław
2. Gołaś Mirosław
3. Szczepankowski Michał
4. Bągart Marek
5-6. Prusinowski Szymon; Prusinowski Aleks
7-8. Święczkowski Mateusz; Filipkowski Andrzej
9-12. Paweł Zieliński; Gawrych Marek; Kosiński Marcin; Rutkowski Dawid

VI. Kategoria: OPEN
1. Karniej Robert- Olecko
2. Klejna Marcin- Kużnica
3. Skrzekut Roman- Białobrzegi
4. Królewicz Tyberiusz- Ełk
5-6. Aksinowicz Piotr- Suwałki; Kotowicz Oliwier- Białystok
7-8. Janiszewski Sebastian- Grajewo; Bronakowski Michał- Białobrzegi
9-12. Partyka Krystian- Białystok; Kapelewski Sebastian- Łomża; Bajkowski Kacper- Białystok; Wołosowicz Łukasz- Białystok
13-16. Zawistowski Marcin- Grajewo; Omeljaniuk Tadeusz- Augustów; Szczepankowski Michał- Kolno; Domalewski Damian- Suwałki
17-24. Banasik Paweł, Szupieńko Robert, Piotrowski Wojciech, Tarnacki Kacper, Zyskowski Adam, Karniej Andrzej, Baranowski Kamil, Piszczatowski Łukasz
25-32. Kalbarczyk Paweł, Winikajtys Dariusz, Jurzak Bartłomiej, Filipkowski Andrzej, Prusinowski Aleks, Gołaś Mirosław, Gawrych Marek, Bągart Marek
33-37. Moroz Marek, Rutkowski Dawid, Żołowicz Zdzisław, Święczkowski Mateusz

VII. Kategoria: GRY DEBLOWE
1. Karniej Andrzej + Karniej Robert
2. Aksinowicz Piotr + Domalewski Damian
3. Kotowicz Oliwier + Wołosowicz Łukasz
4. Kapelewski Sebastian + Baranowski Kamil
5-8. Zawistowski Marcin + Królewicz Tyberiusz; Omeljaniuk Tadeusz + Skrzekut Roman; Żołowicz Zdzisław + Zyskowski Adam; Kalbarczyk Paweł+Bajkowski Kacper 9-17. Prusinowski Aleks + Gołaś Mirosław; Bągart Marek + Gawrych Marek; Bronakowski Michał + Piotrowski Wojciech; Gąsiewska Martyna + Janiszewski Sebastian; Moroz Marek + Winikajtys Dariusz; Partyka Krystian + Piszczatowski Łukasz; Tarnacki Kacper + Jurzak Bartłomiej; Prusinowski Szymon + Zieliński Paweł; Rutkowski Dawid + Klejna Marcin

Opracował: Skibniewski Eugeniusz