Aktualności bieżące i archiwalne

III Grand Prix Województwa seniorów i kadetów (Wysokie Mazowieckie, 15.01.2023- WYNIKI)

W dniu 15 Stycznia miało miejsce III Grand Prix Województwa kadetów oraz seniorów. Turniej rozpoczął się od kategorii seniorek i seniorów w którym triumfowali zawodnicy UKS Dojlidy Białystok- Kamila Gryko oraz Kamil Zdzienicki. O godzinie 11:30 rozpoczął się turniej młodszej kategorii kadetek i kadetów. W kategorii kadetów bezkonkurencyjny okazał się zawodnik Ósemki Białystok- Patryk Chrzanowski natomiast w kategorii kadetek pierwsze miejsce wywalczyła Olga Zubrycki (UKS Dojlidy Białystok) pokonując w finale 3:0 Natalie Kiersnowską (Ósemka Białystok). Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na Grand Prix Polski!

III GPW seniorów i seniorek
III GPW kadetów i kadetek

Drużynowy Puchar Polski- terminarz

Do Drużynowego Pucharu Polski zgłosiło się osiem drużyn mężczyzn oraz dwie drużyny kobiet (UKS Dojlidy Białystok oraz KU AZS ANSŁ Łomża). Mecz kobiet zostanie rozegrany jako bezpośredni finał. Gospodarzem finału będzie UKS Dojlidy Białystok. Mecz należy rozegrać do 04.03.2023r. Turniej mężczyzn zostanie rozegrany w systemie pucharowym. Mecze ćwierćfinałowe należy rozegrać do 05.02.2023r. Poniżej prezentujemy tabelkę oraz protokół meczowy. Protokół meczu przesyła gospodarz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.TABELKA TURNIEJOWA
PROTOKÓŁ MECZOWY 

Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Goniądza(4-5.02.2023r- komunikat)

Burmistrz miasta Goniądz zaprasza wszystkich sympatyków tenisa stołowego na Otwarte Mistrzostwa Goniądza. Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  przy ul. Konstytucji 3 Maja 18. Pierwszego dnia zmagań organizator przewidział kategorie młodzieżowe oraz dla lokalnej społeczności w kategorii Goniądzak i Goniądzanka. Dnia kolejnego odbędą się gry w kategorii OPEN, WETERAN oraz gry deblowe. Zapraszamy serdecznie.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

RUSZYŁY ZAPISY DO KOLEJNEJ EDYCJI BLS TENISA STOŁOWEGO AMATORÓW!

Czternasta edycja Białostockiej Ligi Sportu w tenisie stołowym dobiegła końca. Triumfatorami minionego sezonu został zespół Adler-Agro MOAK Wasilków, który wygrał wszystkie rozegrane spotkania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom rozgrywek! Zapisy do nadchodzącej XV edycji BLS ruszają już dzisiaj i potrwają do 3 lutego – gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich drużyn!

Czytaj więcej...

III Grand Prix Województwa seniorów i kadetów (Wysokie Mazowieckie, 15.01.2023- komunikat)

Dnia 15.01.2023r. (niedziela) odbędzie się III Grand Prix Województwa seniorów i kadetów w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w Zespole Szkół Miejskich na ul. Ludowej 5 w Wysokiem Mazowieckiem. Serdecznie zapraszamy! Poniżej komunikat organizacyjny.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Drużynowy Puchar Polski- eliminacje wojewódzkie

Informujemy, że do dnia 13.01.2023 można przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia do Drużynowego Pucharu Polski. W zależności od ilości zgłoszeń zostanie podany system rozgrywania eliminacji wojewódzkich. Najlepsza drużyna mężczyzn i kobiet uzyska prawo udziału w Półfinale Drużynowego Pucharu Polski. 

Kalendarz na II część sezonu 2022/ 2023

W zakładce kalendarz pojawił się aktualny plik z terminami rozgrywek na II część sezonu 2022/2023. Pierwsze wojewódzkie zawody w 2023r to III Grand Prix Kadetów i Seniorów, które odbędą się już 15.01.2023. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacją turniejów Grand Prix Województwa i Mistrzostw Województwa do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym składa zarząd Podlaskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

Memoriał im. Adriana Kozaczuka 18.12.2022 Białystok - wyniki

W dniu 18 grudnia odbył się pierwszy memoriał Adriana Kozaczuka nauczyciela i trenera tenisa stołowego. Turniej został rozegrany w kategorii żaków, młodzików oraz w kategorii open. Podczas dekoracji najlepszych zawodników  byli obecni rodzice Adriana za co serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy wyniki turnieju.

Czytaj więcej...

Memoriał im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym (Białobrzegi, 17.12.2022 r. wyniki)

W dniu 17 grudnia 2022r  w Szkole Podstawowej im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach odbył się kolejny memoriał im. Waldemara Borysa. Memoriał cieszy się dużym zainteresowaniem gdyż w zawodach udział wzięło aż 91 zawodników i zawodniczek. Poniżej prezentujemy wyniki.

Wyniki memoriału im. Waldemara Borysa

Czytaj więcej...

Japońskie wsparcie dla Dojlid !

Do Białegostoku dotarł wczoraj Kentaro Miuchi – 33 letni japoński defensor, jeden z najlepszych tenisistów stołowych w kraju kwitnącej wiśni. Kentaro zadebiutuje w piątkowym meczu z Olesnem, a potem wystąpi również w dwóch kolejnych grudniowych spotkaniach. Jest pierwszym japończykiem w historii, który zagra w barwach SBR Dojlid Białystok.

Czytaj więcej...

Kacper Perkowski wygrywa II Grand Prix Polski kadetów !

W ubiegły weekend w Zielonej Górze odbyło się 2 Grand Prix Polski w kategorii kadetów. Turniej po raz drugi z rzędu zwyciężył Kacper Perkowski, zawodnik klubu UKS TS Ósemka Białystok! W październiku wszyscy gratulowaliśmy Kacprowi zwycięstwa w I Grand Prix Polski w Krakowie. Ponowny triumf w ogólnopolskim turnieju w jednym sezonie to bez wątpienia niebywałe osiągnięcie. Zawodnik UKS TS Ósemki nie był jednak nieomylny - w fazie grupowej przegrał dwa pojedynki, przez co o awans do turnieju głównego walczył "od tyłu". Od tego momentu było jednak znacznie lepiej - Kacper w drodze do finału wygrał cztery pojedynki, zwyciężając kolejno 3:0, 3:1, 3:1 i 3:1. Jego finałowym rywalem był Mateusz Sakowicz, rozstawiony z numerem drugim zawodnik Dekorglassu Działdowo. Kacper nie stracił w pojedynku żadnego seta, wygrywając kolejno do 11, 4 i ponownie do 11. Serdecznie gratulujemy sukcesu Kacprowi oraz prowadzącemu go trenerowi, Piotrowi Zdzienickiemu.

Ostatnie dwa mecze SBR Dojlid w Białymstoku !

Po niemal miesięcznej przerwie superliga tenisa stołowego powraca do Białegostoku. Za nieco ponad tydzień SBR Dojlidy rozegrają dwa mecze przed własną publicznością – w piątek o godzinie 18:00 zmierzą się z Villą Verde Olesno, a w niedzielę o 16:00 z Oxynetem Jarosław. Będą to kluczowe pojedynki w walce o utrzymanie, a na kibiców czeka nie lada niespodzianka, o której powiemy wkrótce!

Czytaj więcej...

Memoriał Adriana Kozaczuka [18.12.2022- turniej żaków, młodzików i OPEN]

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju żaków, młodzików i OPEN wszystkich chętnych zawodników i zawodniczki. Turniej odbędzie się 18.12.2022 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku i będzie organizowany jako Memoriał Adriana Kozaczuka- naszego kolegi, który był sędzią, nauczycielem i trenerem tenisa stołowego. Poniżej znajduje się komunikat organizacyjny. 

Czytaj więcej...

Memoriał im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym (Białobrzegi, 17.12.2022 r.-komunikat)

Uczniowski Klub Sportowy Białobrzegi zaprasza na Memoriał im. Waldemara Borysa w tenisie stołowym który odbędzie się 17 grudnia 2022 w Szkole Podstawowej im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach. Serdecznie zapraszamy! 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

KAROLINA HOŁDA Z MEDALEM NA II GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW!

W dniach 2-4 grudnia reprezentanci Podlasia rywalizowali na Grand Prix Polski Żaków i Juniorów. Było to dość liczne grono zawodników gdyż wystąpiło aż 31 reprezentantów Podlasia. Na duże słowa uznania zasługuje Karolina Hołda( Dojlidy Białystok) plasując się na trzecim stopniu podium. Karolina kontynuowała swoją znakomitą passę wygrywając dwa pojedynki w niedzielnej fazie pucharowej. Odpadła dopiero w półfinale, chociaż i tutaj otarła się o zwycięstwo. W niezwykle zaciętym pojedynku z Zofią Śliwką, Karolina prowadziła 8:6 w siódmym secie, ale rywalka wygrała pięć następnych piłek i zameldowała się w finale turnieju. Walką wykazał się również Michał Wandachowicz (Dojlidy Białystok) gdyż odpadł z turnieju w ćwierćfinale, ale on także może mówić o niedosycie. Jego pojedynek z Patrykiem Bielickim zakończył się wynikiem 10:12 w siódmym secie. Gratulacje również należą się dla zawodnika Ósemki Białystok Kacpra Perkowskiego. Kacper grając w kategorii starszej zameldował się w przedziale 25-32. W kategorii żaków Podlasie reprezentowało trzech żaków i trzy żaczki. Poziom zawodów był bardzo wysoki a reprezentanci Podlasia zdobyli kolejne cenne doświadczenie na arenie ogólnopolskiej.

Czytaj więcej...