Warning: include(//modules/mod_menu/tmpl/system.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//modules/mod_menu/tmpl/system.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 2

Warning: include(//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 4

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 4
Turnieje towarzyskie

V Turniej Tenisa Stołowego "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport" - Białystok, 31.12.2016 - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w V turnieju tenisa stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport". Zawody odbędą się 31 grudnia 2016 roku w sali sportowej przy Zespole Szkół nr 8 na ul. Żurawiej w Białymstoku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10.00. 

System zawodów to grupowo-pucharowy w grze pojedynczej oraz pucharowy w grze podwójnej. Szczegółowym informacji udziela Tadeusz Zdzienicki. 

Komunikat

IV Turniej Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport - Białystok, 28.12.2016 - wyniki

28 grudnia 2016 roku na obiekcie Stadionu Miejskiego w Białymstoku rozegrany został IV towarzyski turniej z cyklu turniejów pn. Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport. W przeciwieństwie do wcześniejszych edycji tym razem rywalizowali młodsi zawodnicy. Walczyli oni w kategorii junior oraz dzieci. Pierwsze miejsce w tej rywalizacji juniorów zajął Krzysztof Kurlenda. W gronie najmłodszych najlepszy okazał się Kamil Szczuka. 

Poniżej pełny komunikat końcowy - wyniki

Żródło: Tadeusz Zdzienicki - Ósemka Białystok

III Turniej Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport - Białystok, 20.12.2016 - wyniki

20 grudnia 2016 roku na obiekcie Stadionu Miejskiego w Białymstoku rozegrany został III towarzyski turniej z cyklu Grand Prix Weteranów pn. Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport, w którym udział wzięło 12 weteranów z Białegostoku i okolicy. Pierwsze miejsce w tej rywalizacji zajął Piotr Szeparowicz, który za swoimi plecami zostawił Pawła Pośpiecha oraz Mirosława Łukaszuka.

W rywalizacji deblowej najlepsza okazała się para Mirosław Łukaszuk/ Piotr Szeparowicz.

Poniżej pełny komunikat końcowy - wyniki

Żródło: Tadeusz Zdzienicki - Ósemka Białystok

I Międzynarodowy Turniej "Badders Białystok Cup" - Białystok, 22-23.12.2016 - wyniki

W dniach 22-23.12.2016 r. w Białymstoku odbył się I Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego " Badders Białystok Cup". W zawodach udział wzięło 176 uczestników z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Czech i Stanów Zjednoczonych.

W kategorii Open Mężczyzn wygrał Kotowski Tomasz, który wyprzedził Litwiniuka Marcina, Zdzienickiego Kamila oraz Werbunowa Romana. W kategorii Open Kobiet najlepsza okazała się Kisiel Daria z Białorusi. Zawodniczka za swoimi plecami zostawiła Mielnicką Weronikę oraz Vachlajewą Katrine. W gronie amatorów podium wyglądało następująco: 1. Reucki Adam, 2. Szeparowicz Piotr, 3. Morzy Czesław.

W rywalizacji juniorów najlepszy okazał się Chojnacki Jakub. Podium uzupełnili Łobanov Andrej oraz Kurlenda Krzysztof. W najmłodszej kategorii pierwsze miejsce zajął Gryk Konrad. Wyprzedził on Jurczuka Michała, a także Jankowskiego Dawida. W gronie dziewczynek najwyżej uplasowała się Jarkowska Alicja, która wyprzedziła Wasilewską Julię oraz Buchowską Magdę.

Źródło: Karol Dyszkiewicz - ATS Białystok

IV Turniej Tenisa Stołowego "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport" - Białystok, 28.12.2016 - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w IV turnieju tenisa stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport". W przeciwieństwie do pierwszych turniejów z cyklu tym razem zawody odbędą się w trzech kategoriach: dzieci urodzeni w roku 2008 i młodsi, dzieci z rocznika 2005-2007 oraz OPEN. Zawody odbędą się 28 grudnia 2016 roku na korytarzu przejściowym na płytę boiska na stadionie miejskim w Białymstoku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10.00. 

System zawodów to grupowo-pucharowy w grze pojedynczej oraz pucharowy w grze podwójnej. Szczegółowym informacji udziela Tadeusz Zdzienicki. 

Komunikat

Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej - 17-18.12.2016 - wyniki

W dniach 17-18.12.2016 r. odbyły się „OTWARTE MISTRZOSTWA CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ W TENISIE STOŁOWYM”. W dwudniowym turnieju udział wzięło liczne grono zawodników z Czarnej Białostockiej oraz województwa podlaskiego.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali następujący tenisiści: Grynkiewicz Kamil w szkołach podstawowych, Małyszko Kamil w Gimnazjach i Dąbrowski Daniel w Szkołach Ponadgimnazjalnych oraz Reucki Adam w kategorii OPEN. Poniżej wyniki. 

Wyniki

VIII MEMORIAŁ im. MARIANA KASJANOWICZA w tenisie stołowym - Białobrzegi, 17.12.2016 - wyniki

W dniu 17 grudnia 2016 roku (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano Ósmą edycję memoriału im. Mariana Kasjanowicza pod hasłem "Nie umiera ten kto żyje w pamięci żywych".

W zmaganiach przy tenisowych stołach wzięło udział 39 uczestników (37 mężczyzn i 2 kobiety). Była to rekordowa obsada w historii tego turnieju. Zwycięzcą sobotniego turnieju został Marek Krymski (MLUKS MOSiR Grajewo), drugim był Jarosław Żołądkowski (Białystok), a na trzeciej pozycji uplasował się zawodnik gospodarzy Roman Skrzekut (UKS "Białobrzegi"). Kolejne miejsca zajęli: czwarte Krzysztof Kurlenda (UKS "Dojlidy" Białystok), piąte Piotr Paul (UKS "Białobrzegi") i szóste Adam Reucki (Białystok). Nagrodę dla najstarszego zawodnika turnieju, ufundowaną przez Jerzego Kasjanowicza (syn śp. Mariana Kasjanowicza), otrzymał Mieczysław Gawieńczyk (1949) - MOSiR Mońki. Natomiast nagrodę dla najmłodszego zawodnika, ufundowaną przez Sędziego głównego turnieju Waldemara Borysa, odebrał Karol Szeszko (2008,UKS Białobrzegi).

Szczegółowe wyniki

III Turniej Tenisa Stołowego Weteranów - Białystok, 20.12.2016 - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich weteranów w wieku powyżej 40 lat do wzięcia udziału w III turnieju tenisa stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport". Zawody odbędą się 20 grudnia 2016 roku na korytarzu przejściowym na płytę boiska na stadionie miejskim w Białymstoku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 17.30. 

System zawodów to grupowo-pucharowy w grze pojedynczej oraz pucharowy w grze podwójnej. Szczegółowym informacji udziela Tadeusz Zdzienicki. 

Komunikat

Badders Białystok Cup - Białystok, 22-23.12.2016 - komunikat

W imieniu organizatorów zapraszamy na Badders Białystok Cup. Zawody odbędą się w dn. 22-23.12. 2016 w Hali Badminton Badders na ul. Władysława Jagiełły 14 w Białymstoku.

Turniej zostanie rozegrany systemem grupowo-pucharowym. Uczestnicy będą rywalizować w kategorii Junior, Amator oraz OPEN kobiet i mężczyzn. Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat wpisowych. 

Zgłoszenie przyjmowane są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do dnia 20.12.2016 r. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat 

Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej - 17-18.12.2016 - komunikat

W dniach 17-18 grudnia 2016 roku odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej w tenisie stołowym. Miejsce Mistrzostw będzie Hala Sportowa ul. Konopnicka 7 (przy stadionie). Zawody odbędą się w następujących kategoriach: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne oraz kategoria OPEN oddzielnie dla kobiet i męźczyzn. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny

VIII MEMORIAŁ im. MARIANA KASJANOWICZA w tenisie stołowym - Białobrzegi, 17.12.2016 - zaproszenie.

W dniu 17 grudnia 2016 roku (sobota) o godz. 15 w sali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrana zostanie ósma edycja MEMORIAŁU im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym pod hasłem: "Nie umiera ten kto żyje w pamięci żywych". Śp. Marian Kasjanowicz (1933 - 2004) był prekursorem tenisa stołowego na Augustowszczyźnie. Był związany z klubami tenisa stołowego w Netcie i Białobrzegach. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

Komunikat organizacyjny

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 10-11.12.2016 - wyniki

W dniach 10-11.12.2016 r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego. Rywalizowano w trzech kategoriach szkolnych oraz w kategorii OPEN gra pojedyncza oraz OPEN gra podwójna. 

W kategorii szkół podstawowych pierwszą lokatę wywalczył Michał Łukaszewicz (Wasilków). W gronie gimnazjalistów najlepsi okazali się Norbert Gałęzki (Sidra) oraz Olga Alferowicz (Kuźnica). W szkołach ponadgimnazjalnych rywalizację zdominował Daniel Dąbrowski (Zadworzany). 

W OPENie pierwsze miejsce zajął Piotr Szeparowicz (Białystok), który za swoimi plecami zostawił Romana Skrzekuta oraz Krzysztofa Lubeckiego. W rywalizacji deblowej najlepsza okazała się para Kujawski Adrian/Kujawski Robert.

Komunikat końcowy 

Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada w drużynowym tenisie stołowym - wyniki

W dniach 29 i 30 listopada 2016 roku w sali sportowej Zespołu Szkół w Suchowoli rozegrane zostały finały Gimnazjady i Licealiady oraz w dniu 1 grudnia 2016 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym finały Igrzysk SP. w drużynowym tenisie stołowym SZS woj. podlaskiego.

W finałach startowało po osiem zespołów dziewcząt i chłopców wyłonionych w finałach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Obowiązki gospodarza finałów w Suchowoli pełniła pani Jolanta Bernatowicz, a sędzią głównym dwudniowych zmagań był pan Marcin Klejno. Natomiast w Dobrzyniewie Dużym gospodarzem turnieju była pani Ewa Rzemieniecka, a turniej w roli sędziego głównego poprowadził pan Waldemar Borys.

Złoty medal w Gimnazjadzie wśród dziewcząt wywalczyło PG Stary Folwark, a wśród chłopców PG Słobódka. W Licealiadzie bezkonkurencyjne okazały się drużyny dziewcząt i chłopców z ZSR CKP Białystok. Natomiast w Igrzyskach SP. na najwyższym stopniu podium wśród dziewcząt stanęła SP. 49 Białystok, a wśród chłopców SP. Wasilków.

Szczegółowe wyniki: - Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada

II Turniej Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport - Białystok, 6.12.2016 - wyniki

6 grudnia 2016 roku na obiekcie Stadionu Miejskiego w Białymstoku rozegrany został II towarzyski turniej z cyklu Grand Prix Weteranów pn. Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport, w którym udział wzięło 13 weteranów z Białegostoku i okolicy. Pierwsze miejsce w tej rywalizacji zajął Mirosław Łukaszuk, który za swoimi plecami zostawił Artura Wawrzyniaka oraz Czesława Morzego.

W rywalizacji deblowej najlepsza okazała się para Mirosław Łukaszuk/ Piotr Szeparowicz.

Poniżej pełny komunikat końcowy - wyniki

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 10-11.12.2016 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w turnieju o puchar starosty sokólskiego. Zawody zostaną rozegrane w dniach 10-11 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Integracyjnych na ul. Szkolnej. 

W sobotę planowane jest rozegranie turnieju w kategorii szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. W niedzielę natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN oraz OPEN DEBLE. 

Poniżej komunikat organizacyjny oraz ogłoszenie:

Komunikat 

Ogłoszenie