Warning: include(//modules/mod_menu/tmpl/system.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//modules/mod_menu/tmpl/system.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 2

Warning: include(//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 4

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//pub/turnieje_okolicznosciowe/cache.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 4
Komunikaty organizacyjne

Podlasie TOP 8 Junior oraz Juniorka - Wysokie Maz., 15.01.2017 - wyniki

Wczoraj w Wysokiem Mazowieckim został zapoczątkowany cykl turniejów PODLASIE TOP 8. Pierwszą kategorią, w której rywalizowało po ośmiu najlepszych zawodników oraz zawodniczek z województwa podlaskiego była kategoria junior. 

W gronie chłopców najlepszy okazał się Krzysztof Kurlenda (Dojlidy Białystok), który wyprzedził dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich Przemka Walaszka (Dojlidy) oraz Jakuba Włostowskiego (KTS Wysokie Maz.). Wśród dziewczyn triumfowała Julia Szymczak (ATS Białystok), która pokonała ostatecznie Sandrę Kozioł oraz Weronikę Mielnicką (obie Dojlidy)

Ogromne podziękowania za pomoc w organizacji należą się ZWKiEC w Wysokiem Maz., który ufundował pamiątkowe koszulki, nagrody rzeczowe oraz puchary dla najlepszych zawodników. Poniżej szczegółowe wyniki:

Wyniki w kategorii juniorWyniki w kategorii juniorka

XXI Turniej o Puchar Wójta Gminy Augustów - Białobrzegi - komunikat

W najbliższym czasie zostanie rozegrany cykl trzech turniejów w ramach XXI Pucharu Wójta Gminy Augustów. Pierwsze zawody zaplanowane są na 21 stycznia 2017 roku w sali sportowej Zespole Szkół w Białobrzegach. Organizatorem zawodów jest klub UKS Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Zespół Szkół w Białobrzegach. W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do wzięcia udziału. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny i zaproszenie. 

5 Grand Prix Polski Weteranów - Krapkowice, 14-15.01.2017 - wyniki

W miniony weekend, czyli 14-15 stycznia 2017 roku w Krapkowicach odbył się piąty turniej z cyklu Grand Prix Polski Weteranów, który był inauguracją rozgrywek weteranów w 2017 roku. Zawodnicy uczestniczyli w jedenastu kategoriach. W gronie startujących znalazło się tym razem pięciu przedstawicieli naszego województwa - Adam Reucki (Białystok), Jarosław Żołądkowski (Białystok), Dariusz Baruch (Białystok), Kazimierz Żyliński (Krasnopol) oraz Janusz Orłów (Krasnopol). Pierwszy rywalizował w kategorii M40, trzej następni w M50, zaś ostatni w konkurencji M60. 

W kategorii M40 Reucki zakończył swój udział w przedziale 25-28. W M50 najlepiej zaprezentowali się Żołądkowski oraz Żyliński, którzy walkę zakończyli na miejscu 9-12. Baruch był natomiast 37. W kategorii M60 Janusz Orłów zakończył rywalizację na miejscu 9-12.

Czytaj więcej...

III Grand Prix Województwa Seniorów - Grajewo, 08.01.2017 - wyniki

W minioną niedzielę w Grajewie miał miejsce ostatni z cyklu turniejów w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. W zawodach wzięło udział 17 seniorek oraz 32 seniorów z całego województwa. Wśród kobiet najlepsza była Żbikowska Monika z AZS PWSIP Łomża, zaś u mężczyzn pierwsze miejsce zajął Zdzienicki Piotr z Ósemki Białystok. Awans na Grand Prix Polski uzyskali również, Szymczak Julia wśród seniorek oraz Zdzienicki Kamil w gronie seniorów. Podium uzupełnili odpowiednio Nawrocka Klaudia i Włóczko Krzysztof.

Więcej wyników poniżej.

Wyniki Seniorki, Wyniki Seniorzy

Klasyfikacje po 2. GPP/WTK w kategorii młodzików, kadetów, juniorów oraz seniorów w woj. podlaskim

Poniżej znajdują się klasyfikacje po 2. GPP/WTK w kategorii młodzików, kadetów, juniorów oraz seniorów z uwzględnieniem wyników zawodników z województwa podlaskiego. Wyniki są stworzone na podstawie wyników weryfikowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego (link). Oznaczono także zawodników posiadających limit przed 3 Wojewódzkim Turniejem Kwalifikacyjnym. 

- senior oraz seniorki; - junior oraz juniorki; - kadet oraz kadetki; - młodzik oraz młodziczki.